Harry Potter
logo STAR WARS
logo pán prstenů
MARWEL
Game of Thrones
dungeons dragons
Zaklínač
warhammer

Články

spot_img
Home Fantasyobchod Olejové barvy Abteilung 502 – Ghost Grey

Abteilung 502 - Ghost Grey

SKU: 66334
102 

Olejová barva Ghost Grey od výrobce Abteilung 502 je speciálně určená pro malování figurek a miniatur jakéhokoliv druhu. Olejové barvy Abteilung 502 obsahují malé množství lněného oleje, který jim dodává jedinečný saténový vzhled. díky těmto barvám získáte nádherné lazurovací efekty bez námahy. Doba schutí je přibližně 8 hodin. Abyste z těchto barev vytěžili maximum, doporučujeme je nanášet na povrchy předem natřené krycím akrylovým základem. Barvy je možné ředit např. Thinner Fruit Scent.

Abteilung 502 - Ghost Grey na imago.cz

zakoupíte na IMAGO.cz (dříve Fantasyobchod.cz)

zbožíAbteilung 502 - Ghost Grey

spot_img

Tipy z nákupní galerie

Zboží z filmů a seriálů: Harry Potter, Zaklínač, Hra o trůny, Pán prstenů, Marvel, Hvězdné války, Assassins Creed, World of Warcraft

spot_img

Nejnovější články - magazín ze světa záhad, tajemna a fantasy ...

Krutá Milada z Lichnice

Jednou z historických památek Železných hor je zřícenina hradu Lichnice. Nachází se na skalnatém vrcholu nad městečkem Třemošnice a je obklopena dvěma roklemi. Jako letopočet...

Ostrov panenek v Mexiku: Záhadná a děsivá turistická atrakce plná visících panenek!

Isla de las Muñecas neboli Ostrov panenek je záhadnou a děsivou turistickou atrakcí v Mexiku, která je plná stovek visících panenek. Legenda praví, že tyto panenky zavěsil farmář, aby uklidnil ducha utopené dívky, což z návštěvy ostrova dělá velmi strašidelný zážitek.

Jak by vypadal jízdní řád vlaku na nástupišti 9 3/4?

Zastavte se na londýnském nádraží King's Cross a prozkoumejte tajemství nástupiště 9 3/4. Odhalte jedinečný jízdní řád Bradavického expresu a magické záhady, které čekají na každého fanouška Harryho Pottera.

Jak by vyšla bitva mezi Sauronem a Voldemortem? Srovnávací analýza

Bitva mezi Sauronem a Voldemortem by byla napínavým střetem dvou silných kouzelníků z rozdílných magických světů. Článek analyzuje jejich schopnosti a možné scénáře bitvy, přičemž dochází k závěru, že přestože Voldemort disponuje nesmrtelností, Sauronova výjimečná moc a odolnost by ho pravděpodobně přemohly.