Harry Potter
logo STAR WARS
logo pán prstenů
MARWEL
Game of Thrones
dungeons dragons
Zaklínač
warhammer

Články

Home Fantasyobchod Sprievodcovia The Art and Making of The Boys

The Art and Making of The Boys

SKU: 64761
918 

Anglicky psaná kniha The Art and Making of The Boys představuje zákulisí seriálu The Boys od Prime Video. Kniha je v angličtině. The definitive guide to the making of the Prime Video smash hit The Boys, featuring exclusive insights into the origins, themes and production of the show from the cast and crew. The Art and Making of The Boys is a fascinating insight into the darkest, wittiest, most shocking series on TV – a pitch-black satire of superheroes and corporate America based on the classic comic books. It’s packed with eye-popping exclusive art, behind-the-scenes photography, and interviews with the cast and crew detailing how and why The Boys came to our screens. It’s the perfect companion to the show, and a treasure trove for fans.

The Art and Making of The Boys na imago.cz

zakoupíte na IMAGO.cz (dříve Fantasyobchod.cz)

zbožíThe Art and Making of The Boys

Tipy z nákupní galerie

Zboží z filmů a seriálů: Harry Potter, Zaklínač, Hra o trůny, Pán prstenů, Marvel, Hvězdné války, Assassins Creed, World of Warcraft

Nejnovější články - magazín ze světa záhad, tajemna a fantasy ...

Thorovo kladivo: Symbol síly, ochrany a nevyčerpatelné životní energie přírody

Thorovo kladivo, nejvýznamnější nordický symbol, ochrání vás před útoky a poskytne mocnou podporu. Zjistěte více o jeho původu a symbolice.

Kostely nebo energetická centra

„V těchto kamenech je skryto tajemství a moc uzdravovat mnoho nemocí, ... není tu kamene, který by neměl sílu a léčivou moc.“ Takto se...

Vyvolávání duchů: Metody, rizika a doporučení pro bezpečnou komunikaci se světem duchů

Článek se zaměřuje na téma vyvolávání duchů a poskytuje informace o různých metodách, rizicích a doporučeních pro ty, kteří se chtějí snažit navázat kontakt se světem duchů. Zároveň upozorňuje na nutnost respektování duchů a dodržování etických zásad.

Blaník: Tajemná hora plná legend a mýtů

Objevte tajemství Bájné hory Blaník: legendy, pověsti a záhady, které obklopují tento výjimečný geografický útvar. Sledujte jeho historii, mystiku a neuvěřitelné příběhy.