Harry Potter
logo STAR WARS
logo pán prstenů
MARWEL
Game of Thrones
dungeons dragons
Zaklínač
warhammer

Články

spot_img
Home Fantasyobchod Misky a talíře Svačinový box Death Note – Kira vs. L

Svačinový box Death Note - Kira vs. L

SKU: 66726
404 

Stylová krabička na svačinu ve formě klasického bento boxu udělá radost každému fanouškovi Death Note – Zápisníku smrti. Kromě ikonického loga Death Note na ní najdete i obličeje hlavních protagonistů – Kiry a L. Teď už s sebou můžete vždy mít stylově zabalenou svačinku. Nezapomeňte si přibalit jablko pro případ, že budete chtít podplatit mlsné Shinigami. Součástí boxu je i vyjímatelný vnitřní oddělovač a náhodnému otevření pak zabrání široká guma.

Svačinový box Death Note - Kira vs. L na imago.cz

zakoupíte na IMAGO.cz (dříve Fantasyobchod.cz)

zbožíSvačinový box Death Note - Kira vs. L

spot_img

Tipy z nákupní galerie

Zboží z filmů a seriálů: Harry Potter, Zaklínač, Hra o trůny, Pán prstenů, Marvel, Hvězdné války, Assassins Creed, World of Warcraft

spot_img

Nejnovější články - magazín ze světa záhad, tajemna a fantasy ...

Tolkienova Středozemě: mytologie, jazyky a příroda jako zdroje inspirace

Tolkienova Středozemě odráží jeho fascinaci mytologií, jazyky a přírodou, stejně jako zkušenosti z první světové války. Inspirace z nordických a keltských legend se mísí s hlubokou znalostí filologie, což vedlo k vytvoření bohatého a vícevrstevného světa.

Technologie lovu duchů od seancí po moderní detektory

Historie a vývoj technologií používaných v lovu duchů: Od raných spiritistických seancí, přes první elektronické detektory, až po dnešní sofistikované termovizní kamery a senzory pohybu, které otevírají nové možnosti v pochopení paranormálních jevů.

Nikola Tesla: Tajemný vizionář, jehož práce změnila svět

Nikola Tesla - geniální vynálezce elektromagnetismu, tvůrce střídavého proudu a bezdrátové telegrafie. Jeho práce změnila svět a jeho vizionářské myšlenky inspirovaly generace.

Snění jako klíč k duši: Jak rozluštit tajemství svých snů.

Sny jsou oknem do budoucnosti a zrcadlem duše, odhalující naše emoce, touhy a obavy. Od biblických příběhů až po moderní psychologii, snění nám pomáhá lépe poznat sebe sama. Naučte se, jak rozumět svým snům bez zbytečných knih nebo seminářů.