Harry Potter
logo STAR WARS
logo pán prstenů
MARWEL
Game of Thrones
dungeons dragons
Zaklínač
warhammer

Články

Home Fantasyobchod Starfinder RPG Starfinder RPG: Tech Revolution

Starfinder RPG: Tech Revolution

SKU: 64917
845 

Příručka Starfinder RPG: Tech Revolution pro hru na hrdiny z prostředí science-fantasy světa Starfinder RPG vás nechá ovládat ty nejmodernější technologie v galaxii! Příručka je v angličtině. Command the galaxy s cutting-edge technologies so sophisticated that they rival magic itself! Outfit yourself with the latest and greatest new weapons, armor, and other gear, from high-power explosives to alien relics that surpass conventional science. Or incorporate technologies directly into yourself, whether you re installing advanced cybernetic augmentations or playing Starfinder s newest class: the nanocyte, whose body hosts an army of robotic nanites that obey her commands! Outrace the speediest threats by customizing your own space-age vehicles, and overcome even the toughest foes by piloting powerful battle robots using the all-new mech combat system! Seize the future with additional options for every class and articles exploring every aspect of science-fantasy tech from advertising and music to virtual intelligence s and security systems. Join in the Starfinder Tech Revolution!

Starfinder RPG: Tech Revolution na imago.cz

zakoupíte na IMAGO.cz (dříve Fantasyobchod.cz)

zbožíStarfinder RPG: Tech Revolution

Tipy z nákupní galerie

Zboží z filmů a seriálů: Harry Potter, Zaklínač, Hra o trůny, Pán prstenů, Marvel, Hvězdné války, Assassins Creed, World of Warcraft

Nejnovější články - magazín ze světa záhad, tajemna a fantasy ...

Oltréé! – Kooperativní desková hra plná fantasy světa a nebezpečí

Oltréé! je nová kooperativní desková hra plná fantasy světa, příšer a nebezpečí. Vyberte si ze 6 scénářů, zvládněte úkoly a ochraňte svou satrapii. Zážitek pro fanoušky kooperativních her a fantasy světů!

Blaník: Tajemná hora plná legend a mýtů

Objevte tajemství Bájné hory Blaník: legendy, pověsti a záhady, které obklopují tento výjimečný geografický útvar. Sledujte jeho historii, mystiku a neuvěřitelné příběhy.

Kdo je Olgoj Chorchoj

Vypadá jako kus tlustého střeva z dobytka. Někdy nemá hlavu, oči ani nos. Neplazí se, ale krouživým pohybem se sune vpřed. To jsou výrazné...

Turínské plátno: Od obrazu Ježíše k vědeckým otázkám

Turínské plátno: Záhadný artefakt s vyobrazením muže zanechává otázky týkající se jeho původu a pravosti. Objevte historii této relikvie a přečtěte si o výsledcích vědeckých studií, které nahlížejí do jeho tajemství.