Harry Potter
logo STAR WARS
logo pán prstenů
MARWEL
Game of Thrones
dungeons dragons
Zaklínač
warhammer

Články

spot_img
Home Fantasyobchod Sci-fi Star Wars – Věk Republiky: Padouchové

Star Wars - Věk Republiky: Padouchové

SKU: 66134
349 

Darth Maul netrpělivě vyčkává ve stínech, až bude moci zaútočit na nenáviděný řád Jedi. Krvežíznivý Sith však příliš nevěří v plánování svého mistra. Mohl Maul kráčet i jinou cestou, nebo mu byla vždy souzena ta temná? O několik let později pak záludnému Darthu Sidiousovi slouží metodický hrabě Dooku a buduje síť intrik i spojenců v zapadlých koutech galaxie. I nečekané setkání s rytířem Jedi předvídavě využije ve svůj prospěch… Jango Fett, jehož předchází pověst nejobávanějšího nájemného lovce, se připojí ke skupině dalších lovců a vezme až příliš jednoduchou zakázku, přestože se šeptá, že pracuje pro jistého mocného klienta… Čepelím nelítostného generála Grievouse padlo za oběť už nespočet Jediů. Jak se ovšem kyborg zachová, když narazí na prastarý chrám svých nepřátel, v němž dřímá síla větší, než předpokládal? Do lovu na Jedie se pustí i nesmlouvavá Asajj Ventress. Jakmile se doslechne o stopě, která by ji mohla dovést k Ahsoce Tano, nezaváhá ani okamžik.

Star Wars - Věk Republiky: Padouchové na imago.cz

zakoupíte na IMAGO.cz (dříve Fantasyobchod.cz)

zbožíStar Wars - Věk Republiky: Padouchové

z kategorie:,
spot_img

Tipy z nákupní galerie

Zboží z filmů a seriálů: Harry Potter, Zaklínač, Hra o trůny, Pán prstenů, Marvel, Hvězdné války, Assassins Creed, World of Warcraft

spot_img

Nejnovější články - magazín ze světa záhad, tajemna a fantasy ...

Muže z Písku unesli mimozemšťané

Statisíce, možná milióny lidí na celém světě byly podle průzkumů nejrůznějších organizací uneseny mimozemšťany. V některých případech se tito lidé stali „králíkem“, na němž...

Zajímavosti z natáčení filmu Avatar

Film Avatar od režiséra Jamese Camerona znamenal významný milník v oblasti filmového průmyslu díky inovativním technologickým a vizuálním prvkům. Objevte snámi zajímavá fakta a zákulisní příběhy z natáčení tohoto revolučního filmu, který ovlivnil moderní kinematografii.

Nejtajemnější teorie Ericha von Dänikena: Život před námi

Švýcarský spisovatel Erich von Däniken je známý díky svým kontroverzním teoriím o mimozemšťanech a jejich roli v lidské historii. Jednou z jeho nejtajemnějších teorií je myšlenka, že naše planeta byla obývaná mimozemskými civilizacemi ještě před námi.

10 fascinujících faktů o filmové sérii Harry Potter, o kterých možná nevíte

Připravte se na cestu za kulisami filmové série Harry Potter - od autorských práv J.K. Rowling, přes skutečné tetování Garyho Oldmana, až po emotivní poslední scénu hlavních herců. Tento článek odhaluje deset fascinujících faktů, které možná ani největší fanoušci neznají.