logo STAR WARS
logo pán prstenů

Články

Home Fantasyobchod Speciální Obaly na karty 57 x 89 mm (Sleeve Kings Premium)

Obaly na karty 57 x 89 mm (Sleeve Kings Premium)

SKU: 63048
58 

Balení obsahuje 55 ks premiových průhledných obalů na karty od společnosti Sleeve Kings o rozměrech 57 x 89 mm. Hodí se např. pro kartičky z her Bang!, Fallout, Ticket to Ride apod. Obaly jsou svými rozměry, kvalitou i tloušťkou téměř nerozeznatelné od již vyprodaných obalů od značky FFG (Fantasy Flight Games) nemusíte se tedy bát je spolu kombinovat. Hezky to jde vidět ve videu níže.

Obaly na karty 57 x 89 mm (Sleeve Kings Premium) na imago.cz

zbožíObaly na karty 57 x 89 mm (Sleeve Kings Premium)

zakoupíte na IMAGO.cz (dříve Fantasyobchod.cz)

Tipy z nákupní galerie

Zboží z filmů a seriálů: Harry Potter, Zaklínač, Hra o trůny, Pán prstenů, Marvel, Hvězdné války, Assassins Creed, World of Warcraft

Nejnovější články - magazín ze světa záhad, tajemna a fantasy ...

Skrývá mimozemský život Europa?

O tom, že naše planeta není jediným místem ve vesmíru vhodným pro život, už ani nemusíme spekulovat. Mimozemský život je ale možná blíže, než...

Duch syna zachránil stařence život

Článek popisuje příběh paní Magdaleny, která se setkala s duchem svého zemřelého syna a díky němu unikla smrti. Podobné příběhy setkání s duchy blízkých a zemřelých jsou zaznamenány po celém světě a někdy se ukážou jako ochrana před nebezpečím.

Kostlivci a další přízraky ožívají na Vyšehradě

Pojďmě se podívat na strašidla a podivné bytosti, které činí Vyšehrad tajemným. Psychotronikové tvrdí, že se pod Vyšehradem nachází tajné a neprobádané prostory. Je tu také sestava kamenů zvaná Čertův sloup. Ta odkazuje na legendu o kanovníkovi, který propadl hazardu. Kolem nedaleko stojící Rotundy sv. Martina se to zas prý po nocích hemží nejrůznějšími přízraky.

Kombucha: Kvašený čaj s mnoha zdravotními výhodami

Kombucha je kvašený čaj, který má mnoho zdravotních výhod, jako posílení imunity a trávení. Má skvělou chuť a může být alternativou k nezdravým nápojům.