Harry Potter
logo STAR WARS
logo pán prstenů
MARWEL
Game of Thrones
dungeons dragons
Zaklínač
warhammer

Články

Home Fantasyobchod Never Going Home RPG Never Going Home RPG – Book of Whispers

Never Going Home RPG - Book of Whispers

SKU: 64917
558 

Příručka Book of Whispers je nabitá strhujícím herním materiálem a čtveřicí dobrodružství pro hororovou hru na hrdiny Never Going Home RPG. Příručka je v angličtině, je k ní zapotřebí vlastnit základní pravidla. The Others speak words of power. They are Corrupting your mind. They say you can do anything. You are starting to believe them. This full sourcebook for the hit horror RPG Never Going Home is full of captivating material for players and Narrators alike, including: 3 Whisper (Magic) Paths giving more options for characters to fight the horrors of the Others 9 Constructs to aid the players in battle 9 Fetishes imbued with magic and power The Corruption Pool allowing Narrators to influence encounters based on how corrupt the characters are 4 Adventures

Never Going Home RPG - Book of Whispers na imago.cz

zakoupíte na IMAGO.cz (dříve Fantasyobchod.cz)

zbožíNever Going Home RPG - Book of Whispers

Tipy z nákupní galerie

Zboží z filmů a seriálů: Harry Potter, Zaklínač, Hra o trůny, Pán prstenů, Marvel, Hvězdné války, Assassins Creed, World of Warcraft

Nejnovější články - magazín ze světa záhad, tajemna a fantasy ...

Oltréé! – Kooperativní desková hra plná fantasy světa a nebezpečí

Oltréé! je nová kooperativní desková hra plná fantasy světa, příšer a nebezpečí. Vyberte si ze 6 scénářů, zvládněte úkoly a ochraňte svou satrapii. Zážitek pro fanoušky kooperativních her a fantasy světů!

Kde bydlí duchové

Nejnovější průzkumy ukazují, že duchové mohou být spojeni s čtyřmi hlavními faktory: problematickými rodinnými vztahy, nesmířenými dušemi zemřelých, nevhodnými místy pro stavbu a spiritistickými praktikami. Tyto faktory mohou vést k jevům, které lidé vnímají jako přítomnost duchů.

Nadbytečná kila zkuste rozchodit

Téma hubnutí a obezity je stále aktuální a mnoho lidí se snaží hubnout pomocí různých zaručených diet, tablet a posiloven. Nicméně v dnešním článku se dozvíte, že hubnutí lze úspěšně docílit i bez těchto věcí. Klíčem k úspěchu je jednoduchá rovnice: příjem energie musí být menší než její výdej.

Co se starým chlebem – 5 tipů

Určitě i vám se už stalo, že vám zbyl menší či větší kousek chleba. A možná jste také přmýšleli, jak by se dal ještě...