Harry Potter
logo STAR WARS
logo pán prstenů
MARWEL
Game of Thrones
dungeons dragons
Zaklínač
warhammer

Články

spot_img
Home Fantasyobchod Matcha Matcha čajový set v dárkovém balení

Matcha čajový set v dárkovém balení

SKU: 66134
1290 

Japonský čajový set na přípravu zeleného práškového čaje Matcha. Obsahuje vše pro tradiční japonský čajový obřad matcha nebo na krátké zastavení v každodenním shonu s výborným zeleným čajem v ruce. Ideální dárek pro čajové nadšence a labužníky. Sada obsahuje: Tradiční japonská BIO matcha z 1. a 2. sklizně v 30g dárkové tubě. Vyšší kvalitativní stupeň matcha vhodná pro čajové obřady. Lístky čaje jsou chráněny před sluncem, což zvyšuje množství chlorofylu a L-Theaninu, a dodává nápoji sytě zelenou barvu. Po sklizni se listy ošetří párou, suší a melou na jemný prášek. Tato matcha je s láskou vypěstována na malých farmách s bio certifikátem v Uji. Chawan - ručně vyráběná miska na matchu Ručně vyrobená miska na matcha ze šamotu s povrchovou úpravou glazurou. Chawany jsou vypalovány za velmi vysoké teploty, miska je tedy velmi odolná a bezpečná na manipulaci. Široké dno misky pak usnadňuje hladký průběh přípravy matcha pomocí Chasenu - metličky na matcha. Chasen - tradiční bambusová metlička na šlehání matcha Jemné, ručně vyráběné vlákna jsou z jediného kusu bambusu. Nezbytný nástroj pro matcha obřad. Pomocí chasenu šleháme matcha do té doby, dokud nám nevznikne bohatá pěna.

Matcha čajový set v dárkovém balení na imago.cz

zakoupíte na IMAGO.cz (dříve Fantasyobchod.cz)

zbožíMatcha čajový set v dárkovém balení

z kategorie:,
spot_img

Tipy z nákupní galerie

Zboží z filmů a seriálů: Harry Potter, Zaklínač, Hra o trůny, Pán prstenů, Marvel, Hvězdné války, Assassins Creed, World of Warcraft

spot_img

Nejnovější články - magazín ze světa záhad, tajemna a fantasy ...

Pokémoni: Unikátní fiktivní tvorové se schopnostmi a typy, kteří oslovují fanoušky po celém světě.

Pokémoni jsou fiktivní tvorové s unikátními schopnostmi a typy, kteří žijí vedle lidí v Pokemon světě. Sbírejte, trénujte a bojujte s nimi ve hře, televizi, filmech a dalších médiích.

Záhadný mechanismus z Antikythery: Tajemství starověkého řeckého počítače

Záhadný Mechanismus z Antikythery: Historie, technologie a tajemství starověkého řeckého počítače, objeveného v troskách lodi u ostrova Antikythera, který fascinuje vědce a archeology po desetiletí.

Kde bydlí duchové

Nejnovější průzkumy ukazují, že duchové mohou být spojeni s čtyřmi hlavními faktory: problematickými rodinnými vztahy, nesmířenými dušemi zemřelých, nevhodnými místy pro stavbu a spiritistickými praktikami. Tyto faktory mohou vést k jevům, které lidé vnímají jako přítomnost duchů.

Turínské plátno: Od obrazu Ježíše k vědeckým otázkám

Turínské plátno: Záhadný artefakt s vyobrazením muže zanechává otázky týkající se jeho původu a pravosti. Objevte historii této relikvie a přečtěte si o výsledcích vědeckých studií, které nahlížejí do jeho tajemství.