Harry Potter
logo STAR WARS
logo pán prstenů
MARWEL
Game of Thrones
dungeons dragons
Zaklínač
warhammer

Články

spot_img
Home Fantasyobchod LEGO LEGO 76415 Harry Potter: Bitva o Bradavice

LEGO 76415 Harry Potter: Bitva o Bradavice

SKU: 66334
Kategorie:,
2110 

Nádherná LEGO stavebnice, která vám dovolí si znovu zažít epickou bitvu, která proběhla v Bradavicích. Sestavte nádvoří, pošlete proti sobě hrdiny a padouchy a zopakujte scény z filmu Harry Potter a Relikvie smrti. V balení najdete celkem šest minifigurek hrdinů a padouchů – Harry Potter, Voldemort, Neville Longbottom, Prašivec, Molly Weasleyová a Bellatrix Lestrangeová. Čarodějové jsou vybaveni svými kouzelnickými hůlkami a Neville je ozbrojený mečem Godrica Nebelvíra. Perfektní dárek pro děti, fanoušky Harryho Pottera a především milovníky bitvy o Bradavice.

LEGO 76415 Harry Potter: Bitva o Bradavice na imago.cz

zakoupíte na IMAGO.cz (dříve Fantasyobchod.cz)

zbožíLEGO 76415 Harry Potter: Bitva o Bradavice

z kategorie:,
spot_img

Tipy z nákupní galerie

Zboží z filmů a seriálů: Harry Potter, Zaklínač, Hra o trůny, Pán prstenů, Marvel, Hvězdné války, Assassins Creed, World of Warcraft

spot_img

Nejnovější články - magazín ze světa záhad, tajemna a fantasy ...

Po stopách obrů

V Hostinném na radniční věži stojí dva obři a město střeží. Dohlíží, by všechen jeho lid žil v míru a měl ve městě klid. Poutníku, který k nám...

Největší záhady podmořského světa

Podmořský svět skrývá mnoho záhad a tajemství, od legendárního Bermudského trojúhelníku, přes nejhlubší místo na Zemi - Mariánský příkop, až po záhadné podmořské hory a legendu o ztracené Atlantidě. Objasňování těchto tajemství představuje výzvu pro vědce z celého světa.

Čarodějnický sport: Vše, co potřebujete vědět o famfrpálu

Famfrpál, oblíbený čarodějnický sport z řad knih o Harry Potterovi, je napínavá hra plná zábavy a vzrušení. Ponořte se do světa famfrpálu, seznámejte se s jeho pravidly, historií, nejznámějšími týmy a zjistěte, jak se tento sport přenesl i do světa mugglů.

Magie ztracená v překladu: Porovnání knih a filmů Harry Potter

Článek porovnává knižní a filmovou sérii Harry Potter a analyzuje, co se ztratilo při překladu z knih na film. Zmiňuje se o rozdílech v charakterovém rozvoji, vynechání dějových linií a komplexnosti kouzelnického světa.