Harry Potter
logo STAR WARS
logo pán prstenů
MARWEL
Game of Thrones
dungeons dragons
Zaklínač
warhammer

Články

spot_img
Home Fantasyobchod Dune RPG Dune RPG: Adventures in the Imperium – Agents of Dune Box Set

Dune RPG: Adventures in the Imperium - Agents of Dune Box Set

SKU: 66726
1912 

Dune RPG: Adventures in the Imperium - Agents of Dune Box Set je sada pro hru na hrdiny Dune RPG: Adventures in the Imperium, která obsahuje vše potřebné pro hru v alternativní variantě Co kdyby... - tj. váš rod se právě stal vládcem Arrakisu a vy musíte zajistit přísun koření do celého známého vesmíru. Sada je v angličtině. ARRAKIS IS YOURS Your House is to become the new governor of Arrakis in an alternate “What if?” scenario, where you must ensure the supply of the vital spice melange to the Known Universe. With the eyes of the entire Imperium watching your every move, can you retain control of Arrakis? Or will this appointment spell the destruction of your House? The Agents of Dune Campaign Experience Box Set offers a complete introduction to the world of Dune and the Dune: Adventures in the Imperium roleplaying game. The box contains everything you need to start playing, with no preparation required. Even if you are new to Dune or roleplaying games, this set guides you through an epic story where your characters are the heroes. The Agents of Dune box set contains: A complete 116-page adventure with step by step guidance as you play!! 5 character folios for the members of House Nagara. Two 50-card decks detailing NPCs, Assets, and Traits for use during play. A complete spice harvesting system to keep track of your successes or failures in running Arrakis. 3 Handouts and 4 zone maps that bring the experience of Arrakis to your gaming table. 54 tokens and 2 Trackers for Momentum, Threat, Determination. Five custom D20s featuring the symbol of the great sandworms of Arrakis. Also included in the box is a code to receive a free digital copy of the Dune: Adventures in the Imperium Core Rulebook to expand your campaign even further after play.

Dune RPG: Adventures in the Imperium - Agents of Dune Box Set na imago.cz

zakoupíte na IMAGO.cz (dříve Fantasyobchod.cz)

zbožíDune RPG: Adventures in the Imperium - Agents of Dune Box Set

z kategorie:,
spot_img

Tipy z nákupní galerie

Zboží z filmů a seriálů: Harry Potter, Zaklínač, Hra o trůny, Pán prstenů, Marvel, Hvězdné války, Assassins Creed, World of Warcraft

spot_img

Nejnovější články - magazín ze světa záhad, tajemna a fantasy ...

Podivná zmizení v Bermudském trojúhelníku

Záhada bermudského trojúhelníku: V hlubinách Atlantiku se skrývá tajemná oblast, která je proslulá tím, že zde pravidelně a téměř beze stopy mizí lodě a letadla. Proč se to děje?

Brumbálovo tajemství: Odhalení záhad nejvýznamnějšího kouzelníka světa Harryho Pottera

Albus Brumbál, nejvýznamnější kouzelník ze světa Harryho Pottera, je obklopen řadou tajemství. Jaká jsou a jak ovlivnila jeho život i příběh mladého kouzelníka, se dočtete v tomto článku.

Cháron – převozník duší v řecké mytologii

Cháron, významná postava řecké mytologie, je znám jako převozník duší do podsvětí. Jeho role, symbolické zobrazení v umění a literatuře, nás fascinuje již po staletí. Seznamte se s jeho příběhem a významem.

Technologie lovu duchů od seancí po moderní detektory

Historie a vývoj technologií používaných v lovu duchů: Od raných spiritistických seancí, přes první elektronické detektory, až po dnešní sofistikované termovizní kamery a senzory pohybu, které otevírají nové možnosti v pochopení paranormálních jevů.