Harry Potter
logo STAR WARS
logo pán prstenů
MARWEL
Game of Thrones
dungeons dragons
Zaklínač
warhammer

Články

spot_img
Home Fantasyobchod Deskové hry Zóna: Tajemství Černobylu

Zóna: Tajemství Černobylu

SKU: 66726
1482 

Zóna: Tajemství Černobylu je dobrodružná desková hra, která se odehrává v černobylské zakázané zóně a hráči v rolích mrchožroutů čelí pokroucené realitě radioaktivní pustiny: Zóny. Vydejte se do zakázané oblasti a pátrejte po hodnotných artefaktech a fungujícím vybavení, které by vám mohlo pomoci překonat nástrahy na vaší cestě do jaderné elektrárny a odhalit tak tajemství Černobylu. Hra obsahuje česká pravidla. Obsah balení: 1 deska Zóny 1 deska tržiště 10 figurek postav 10 desek postav 4 desky batohu 207 malých karet (4,4 x 6,8 cm) 108 velkých karet (8 x 12 cm) 56 žetonů mutantů a anomálií 131 dalších žetonů pravidla Rozměr karet: 44 x 68 (208 karet) 79 x 120 (108 karet)

Zóna: Tajemství Černobylu na imago.cz

zakoupíte na IMAGO.cz (dříve Fantasyobchod.cz)

zbožíZóna: Tajemství Černobylu

spot_img

Tipy z nákupní galerie

Zboží z filmů a seriálů: Harry Potter, Zaklínač, Hra o trůny, Pán prstenů, Marvel, Hvězdné války, Assassins Creed, World of Warcraft

spot_img

Nejnovější články - magazín ze světa záhad, tajemna a fantasy ...

Broumovské stěny a jejich tajemné rytiny – historie vytesaná do kamene

Broumovské stěny jsou impozantní skalní útvary na severovýchodě České republiky, které skrývají záhadné rytiny a nesou tajemství dávných kultur. Odhalte s námi tajemné vzkazy a příběhy, které nám naši předci zanechali z dávných dob.

Duhové kruhy otevřely bránu smrti

O tom, jak klinickou smrt prožívali někteří lidé, se v časopisech zaměřených na záhady a tajemno píše poměrně často. Nechme ale promluvit člověka, který...

Zaklínačský medailon Wild Hunt: Tajemství symbolu, který propojuje realitu a magii

Zaklínačský medailon Wild Hunt je tajemným symbolem, který propojuje reálný svět s magií. S Geraltovými dobrodružstvími se stává klíčem k tajemstvím, která ohromují miliony fanoušků fantasy literatury a her. Přinášíme vám jeho význam v boji čarodějů a Zaklínače.

Tajemství vlaku do Bradavic: Původ nápadu na nástupiště 9 3/4

Prozkoumejte tajemství nástupiště 9 3/4 z Harryho Pottera. Co inspirovalo autorku J.K. Rowling ke vzniku tohoto magického místa a jaký je jeho vliv na fanoušky po celém světě?