Harry Potter
logo STAR WARS
logo pán prstenů
MARWEL
Game of Thrones
dungeons dragons
Zaklínač
warhammer

Články

spot_img
Home Fantasyobchod Deskové hry Zombicide (second edition): The Boys Pack #2: The Boys

Zombicide (second edition): The Boys Pack #2: The Boys

SKU: 66678
836 

Rozšiřující sada The Boys Pack #2: The Boys pro hororovou deskovou hru Zombicide (second edition) přidává postavy z ikonického seriálu The Boys. Sada obsahuje 6 miniatur přeživších a 1 miniaturu psího společníka (Billy Butcher, Hughie, Annie ‘Starlight’, Kimiko, Frenchie, Mother’s Milk Survivors a Terror the Bulldog), 6 ID karet, 2 referenční karty Ultimate Skill, 1 kartu Terror Equipment, 1 kartu Laser Baby Equipment a příručku s pravidly. Rozšíření je v angličtině.

Zombicide (second edition): The Boys Pack #2: The Boys na imago.cz

zakoupíte na IMAGO.cz (dříve Fantasyobchod.cz)

zbožíZombicide (second edition): The Boys Pack #2: The Boys

spot_img

Tipy z nákupní galerie

Zboží z filmů a seriálů: Harry Potter, Zaklínač, Hra o trůny, Pán prstenů, Marvel, Hvězdné války, Assassins Creed, World of Warcraft

spot_img

Nejnovější články - magazín ze světa záhad, tajemna a fantasy ...

Za hranice filmové hudby: Jak James Horner vytvořil soundtrack pro Avatara

James Horner, proslulý skladatel filmové hudby, vytvořil pro film Avatar jedinečný a inovativní soundtrack. Hudba ve filmu hraje klíčovou roli, přenáší diváky do jiného světa a odráží bohatou biodiverzitu a kulturu Pandory.

Stříbrňáci – česká rarita mezi mimozemšťany

Na počátku devadesátých let pozorovali zpravidla nezávislí svědkové podivné, asi jeden a půl metru vysoké postavy, zahalené ve stříbřité mlhovině. Jedním z očitých svědků...

Kostlivci a další přízraky ožívají na Vyšehradě

Pojďme se podívat na přízraky a podivné bytosti, které činí Vyšehrad tajemným. Psychotronici tvrdí, že se pod ním nachází tajné a neprobádané prostory. Je tu také sestava kamenů zvaná Čertův sloup. Ta odkazuje na legendu o kanovníkovi, který propadl hazardu. A kolem nedaleko stojící Rotundy sv. Martina se to prý po nocích hemží prapodivnými přízraky.

Zářící diadém Roweny z Havraspáru: Náhrdelník pro fanoušky Harryho Pottera!

Odhalte kouzelnickou historii s náhrdelníkem Diadém Roweny z Havraspáru! Zdoben krystaly, tento postříbřený přívěsek je ideálním dárkem pro fanoušky Harryho Pottera.