Harry Potter
logo STAR WARS
logo pán prstenů
MARWEL
Game of Thrones
dungeons dragons
Zaklínač
warhammer

Články

Home Fantasyobchod Pravidla a příručky Zástěna Jeskyně a draci

Zástěna Jeskyně a draci

SKU: 64761
636 

Nádherně ilustrovaná zástěna se rychle stane nerozlučným společníkem Průvodce hrou, který si bude chtít ulehčit vedení kampaní Jeskyní a draků. Hráčům se během hry naskytne pohled na ilustraci fantastické krajiny, o kterou se postaral Yeronym, se vším, co k ní patří. Najdete na ní dobrodruhy, hrady a hlavně draky. Strana pro PH je pak nabitá informacemi, pomůckami a pravidly, které mu usnadní vedení hry. Najdete na ní orientační ceny zbraní, vybavení a služeb. Pomůže vám s vyhodnocením rychlosti postav a cestování. Připomene vám, co je důležité u vašich vedlejších postav a také vás zachrání, když budete na poslední chvíli vymýšlet nové jméno. Samozřejmě na ní najdete i shrnutí hodů kostkami – kdy jaký provést a jak ho vyhodnotit. Také rychlé tipy co dělat, když se hra zasekne, nebo jak vyřešit bojové a akční scény. Samozřejmě nemohou chybět ani stavy, jejich efekty a kouzla. To vše s odkazy na relevantní stránky v pravidlech, pokud budete potřebovat dohledat detaily. Tvůrci pravidel pro vás zkrátka připravili nádherného, ale především užitečného pomocníka, který vám vylepší zážitek z hraní Jeskyní a draků. Rozbor zástěny Jeskyně a draci Autorem videa je RPG Forge studio.

Zástěna Jeskyně a draci na imago.cz

zakoupíte na IMAGO.cz (dříve Fantasyobchod.cz)

zbožíZástěna Jeskyně a draci

Tipy z nákupní galerie

Zboží z filmů a seriálů: Harry Potter, Zaklínač, Hra o trůny, Pán prstenů, Marvel, Hvězdné války, Assassins Creed, World of Warcraft

Nejnovější články - magazín ze světa záhad, tajemna a fantasy ...

Relikvie smrti: tajemný příběh z Harryho Pottera

Odhalte tajemství tří magických předmětů z fiktivního světa Harryho Pottera - Relikvie smrti, a objevte symbol, který spojuje jejich moc v jeden.

Bohové z Kančendžengy

Strmé vysokohorské štíty vzbuzovaly odnepaměti v člověku bázeň a posvátnou úctu. V řadě legend a mýtů bývaly vrcholky hor označovány jako místa, kde bydlí...

Jeden prsten vládne všem…” – Hrnek s Prstenem moci pro fanoušky Pána prstenů

Síla a moc Pána prstenů v jednom hrnku! Kávový hrnek s Prstenem moci a nápisem v sindarštině je skvělým dárkem pro fanoušky fantasy trilogie. Načerpejte inspiraci každé ráno.

Ostrov panenek v Mexiku: Záhadná a děsivá turistická atrakce plná visících panenek!

Isla de las Muñecas neboli Ostrov panenek je záhadnou a děsivou turistickou atrakcí v Mexiku, která je plná stovek visících panenek. Legenda praví, že tyto panenky zavěsil farmář, aby uklidnil ducha utopené dívky, což z návštěvy ostrova dělá velmi strašidelný zážitek.