Harry Potter
logo STAR WARS
logo pán prstenů
MARWEL
Game of Thrones
dungeons dragons
Zaklínač
warhammer

Články

spot_img
Home Fantasyobchod Sešity a zápisníky Zápisník Pán prstenů – You Shall Not Pass, svítící

Zápisník Pán prstenů - You Shall Not Pass, svítící

SKU: 66726
406 

You Shall Not Pass! - Neprojdeš dál! Krásný linkovaný zápisník v pevných deskách s grafikou můstku v Khazad-dûm, Morii, kde svedl Gandalf Šedý svůj osudový souboj s balrogem. Skvělý společník pro poznámky a nápady fanoušků Pána prstenů, desky jsou navíc opatřeny světelným efektem pomocí LED světla - stačí jen stisknout. Napájení světla pomocí 3 ks baterií AG10 (jsou součástí balení).

Zápisník Pán prstenů - You Shall Not Pass, svítící na imago.cz

zakoupíte na IMAGO.cz (dříve Fantasyobchod.cz)

zbožíZápisník Pán prstenů - You Shall Not Pass, svítící

spot_img

Tipy z nákupní galerie

Zboží z filmů a seriálů: Harry Potter, Zaklínač, Hra o trůny, Pán prstenů, Marvel, Hvězdné války, Assassins Creed, World of Warcraft

spot_img

Nejnovější články - magazín ze světa záhad, tajemna a fantasy ...

Ve stopách tajemného Máchova dopisu

Na naší planetě existují místa, která mnozí záhadologové považují za brány do jiných světů. Ve většině případů se jedná o energeticky bohaté lokality, které...

Pokémoni: Unikátní fiktivní tvorové se schopnostmi a typy, kteří oslovují fanoušky po celém světě.

Pokémoni jsou fiktivní tvorové s unikátními schopnostmi a typy, kteří žijí vedle lidí v Pokemon světě. Sbírejte, trénujte a bojujte s nimi ve hře, televizi, filmech a dalších médiích.

Co se starým chlebem – 5 tipů

Tradiční recepty na využití starého chleba: od chlebové polévky přes chlebové bramboráky až po originální pizzu. Tyto jednoduché a úsporné nápady našich babiček promění starý chléb v chutné pokrmy.

Největší kontroverze a teorie ve světě Star Wars

Ponořte se do světa Star Wars a objevte kontroverze a teorie týkající se této populární sci-fi ságy. Od midi-chlorianů po Darth Jar Jar teorii, Star Wars je plný záhad a emocí.