logo STAR WARS
logo pán prstenů

Články

Home Fantasyobchod Sešity a zápisníky Zápisník Pán prstenů – One Ring, svítící

Zápisník Pán prstenů - One Ring, svítící

SKU: 62967
399 

One ring to rule them all - Jeden Prsten vládne všem Jedinečný linkovaný zápisník v pevných zelených deskách s grafikou Prstenu moci z epické fantasy trilogie Pán prstenů je vybaven speciálním světelným LED efektem - stačí jen stisknout! Krásný dárek pro fanoušky magického světa Středozemě. Napájení světla pomocí 3 ks baterií AG10 (jsou součástí balení).

Zápisník Pán prstenů - One Ring, svítící na imago.cz

zbožíZápisník Pán prstenů - One Ring, svítící

zakoupíte na IMAGO.cz (dříve Fantasyobchod.cz)

Tipy z nákupní galerie

Zboží z filmů a seriálů: Harry Potter, Zaklínač, Hra o trůny, Pán prstenů, Marvel, Hvězdné války, Assassins Creed, World of Warcraft

Nejnovější články - magazín ze světa záhad, tajemna a fantasy ...

Ve stopách tajemného Máchova dopisu

Na naší planetě existují místa, která mnozí záhadologové považují za brány do jiných světů. Ve většině případů se jedná o energeticky bohaté lokality, které...

Nadbytečná kila zkuste rozchodit

Téma hubnutí a obezity je stále aktuální a mnoho lidí se snaží hubnout pomocí různých zaručených diet, tablet a posiloven. Nicméně v dnešním článku se dozvíte, že hubnutí lze úspěšně docílit i bez těchto věcí. Klíčem k úspěchu je jednoduchá rovnice: příjem energie musí být menší než její výdej.

Oltréé! – Kooperativní desková hra plná fantasy světa a nebezpečí

Oltréé! je nová kooperativní desková hra plná fantasy světa, příšer a nebezpečí. Vyberte si ze 6 scénářů, zvládněte úkoly a ochraňte svou satrapii. Zážitek pro fanoušky kooperativních her a fantasy světů!

Ostrov panenek v Mexiku: Záhadná a děsivá turistická atrakce plná visících panenek!

Isla de las Muñecas neboli Ostrov panenek je záhadnou a děsivou turistickou atrakcí v Mexiku, která je plná stovek visících panenek. Legenda praví, že tyto panenky zavěsil farmář, aby uklidnil ducha utopené dívky, což z návštěvy ostrova dělá velmi strašidelný zážitek.