Harry Potter
logo STAR WARS
logo pán prstenů
MARWEL
Game of Thrones
dungeons dragons
Zaklínač
warhammer

Články

spot_img
Home Fantasyobchod Karetní hry Zaostřeno na zločin – Jeho poslední karta

Zaostřeno na zločin - Jeho poslední karta

SKU: 66726
153 

Vyšetřování začíná v Brooklynu v roce 1980. Zachátralá budova. Výstřel. Mrtvý muž na gauči... Kde začnete? V karetní hře Zaostřeno na zločin - Jeho poslední karta prožijete s pomocí 55 karet opravdové detektivní vyšetřování s dramatickým vývojem v prostředí Brooklynu osmdesátých let. Hra obsahuje česká pravidla. Obsah balení: 55 karet 1 česká pravidla

Zaostřeno na zločin - Jeho poslední karta na imago.cz

zakoupíte na IMAGO.cz (dříve Fantasyobchod.cz)

zbožíZaostřeno na zločin - Jeho poslední karta

spot_img

Tipy z nákupní galerie

Zboží z filmů a seriálů: Harry Potter, Zaklínač, Hra o trůny, Pán prstenů, Marvel, Hvězdné války, Assassins Creed, World of Warcraft

spot_img

Nejnovější články - magazín ze světa záhad, tajemna a fantasy ...

Největší kontroverze a teorie ve světě Star Wars

Ponořte se do světa Star Wars a objevte kontroverze a teorie týkající se této populární sci-fi ságy. Od midi-chlorianů po Darth Jar Jar teorii, Star Wars je plný záhad a emocí.

Gondorský strom: Symbol naděje a obnovy z Pána prstenů

Gondorský strom, symbol krásy, síly a naděje pro národ Gondoru v knižní a filmové sérii Pán prstenů. Vysazen králem jako přátelství mezi lidmi a elfy. Poškozován, spálen a obnoven jako znak obnovy.

Nejtajemnější teorie Ericha von Dänikena: Život před námi

Švýcarský spisovatel Erich von Däniken je známý díky svým kontroverzním teoriím o mimozemšťanech a jejich roli v lidské historii. Jednou z jeho nejtajemnějších teorií je myšlenka, že naše planeta byla obývaná mimozemskými civilizacemi ještě před námi.

Co se skrývá v kupé vlaku do Bradavic? Zajímavosti, které jste možná přehlédli

Vlak do Bradavic z Harryho Pottera není jen dopravní prostředek, ale brána do světa kouzel. V jeho kupé Harry potkává přátele i nepřátele, čelí dementorům, objevuje magické sladkosti a rozplétá tajemství R.A.B.