Harry Potter
logo STAR WARS
logo pán prstenů
MARWEL
Game of Thrones
dungeons dragons
Zaklínač
warhammer

Články

spot_img
Home Fantasyobchod Záložky do knih Záložky Šifra mistra Leonarda, 4 ks

Záložky Šifra mistra Leonarda, 4 ks

SKU: 66726
354 

Sběratelská sada obsahuje 4 krásné knižní záložky v podobě basreliéfů podle slavných kreseb mistra Leonarda Da Vinciho, na motivy filmu Šifra mistra Leonarda (The Da Vinci Code). Skvělý dárek pro milovníky knih a fanoušky bestsellerů od Dana Browna. Výška jedné záložky je cca 7,6 cm.

Záložky Šifra mistra Leonarda, 4 ks na imago.cz

zakoupíte na IMAGO.cz (dříve Fantasyobchod.cz)

zbožíZáložky Šifra mistra Leonarda, 4 ks

spot_img

Tipy z nákupní galerie

Zboží z filmů a seriálů: Harry Potter, Zaklínač, Hra o trůny, Pán prstenů, Marvel, Hvězdné války, Assassins Creed, World of Warcraft

spot_img

Nejnovější články - magazín ze světa záhad, tajemna a fantasy ...

Největší kontroverze a teorie ve světě Star Wars

Ponořte se do světa Star Wars a objevte kontroverze a teorie týkající se této populární sci-fi ságy. Od midi-chlorianů po Darth Jar Jar teorii, Star Wars je plný záhad a emocí.

Vývoj postav v Avatarovi: Jak James Cameron přetváří narativní kouzlo sci-fi

James Cameronův "Avatar" představuje výjimečný vývoj postav, který posouvá hranice filmového vyprávění. Tento článek se pokusí analyzovat a diskutovat vývoj postav v tomto mistrovském díle.

Krev pili nejen upíři

Rumunská Transylvánie – po vyřčení tohoto slovního spojení mnohým naskakuje husí kůže. Není divu, oblast je totiž považována za pravlast upírů, tajemných bytostí, které...

Jsme potomky mimozemšťanů? Fascinující teorie panspermie a její argumenty

Teorie panspermie naznačuje mimozemský původ lidstva, přičemž článek zkoumá rychlý vývoj života na Zemi a unikátní aspekty lidské DNA. Tato hypotéza vyvolává zajímavé otázky o našem původu a podněcuje debatu o našem místě ve vesmíru a jedinečnosti lidského druhu.