Harry Potter
logo STAR WARS
logo pán prstenů
MARWEL
Game of Thrones
dungeons dragons
Zaklínač
warhammer

Články

Home Fantasyobchod Knihy v angličtině Worldbuilding: From Small Towns to Entire Universes

Worldbuilding: From Small Towns to Entire Universes

SKU: 64917
596 

Worldbuilding: From Small Towns to Entire Universes je anglicky psaná kniha pro tvůrce fiktivních světů. Kniha je v angličtině. International bestseller Anderson has created many extensive fictional universes, ranging from sweeping galactic empires to complex steampunk fantasies, to humorous monster-filled cities. He has become known for his skill in worldbuilding. In Worldbuilding: From Small Towns to Entire Universes he describes his techniques in creating a rich fictional setting, leading writers through the countless questions and topics one must consider. Whether it’s geography, climate, politics, economics, society, religion, science, arts, or history, all of these ingredients form the basis for a believable setting for your story to unfold.

Worldbuilding: From Small Towns to Entire Universes na imago.cz

zakoupíte na IMAGO.cz (dříve Fantasyobchod.cz)

zbožíWorldbuilding: From Small Towns to Entire Universes

Tipy z nákupní galerie

Zboží z filmů a seriálů: Harry Potter, Zaklínač, Hra o trůny, Pán prstenů, Marvel, Hvězdné války, Assassins Creed, World of Warcraft

Nejnovější články - magazín ze světa záhad, tajemna a fantasy ...

Jeden prsten vládne všem…” – Hrnek s Prstenem moci pro fanoušky Pána prstenů

Síla a moc Pána prstenů v jednom hrnku! Kávový hrnek s Prstenem moci a nápisem v sindarštině je skvělým dárkem pro fanoušky fantasy trilogie. Načerpejte inspiraci každé ráno.

Vyvolávání duchů: Metody, rizika a doporučení pro bezpečnou komunikaci se světem duchů

Článek se zaměřuje na téma vyvolávání duchů a poskytuje informace o různých metodách, rizicích a doporučeních pro ty, kteří se chtějí snažit navázat kontakt se světem duchů. Zároveň upozorňuje na nutnost respektování duchů a dodržování etických zásad.

Blaník: Tajemná hora plná legend a mýtů

Objevte tajemství Bájné hory Blaník: legendy, pověsti a záhady, které obklopují tento výjimečný geografický útvar. Sledujte jeho historii, mystiku a neuvěřitelné příběhy.

Gondorský strom: Symbol naděje a obnovy z Pána prstenů

Gondorský strom, symbol krásy, síly a naděje pro národ Gondoru v knižní a filmové sérii Pán prstenů. Vysazen králem jako přátelství mezi lidmi a elfy. Poškozován, spálen a obnoven jako znak obnovy.