Harry Potter
logo STAR WARS
logo pán prstenů
MARWEL
Game of Thrones
dungeons dragons
Zaklínač
warhammer

Články

spot_img

Weird Fates, vol. 1

SKU: 66726
194 

Weird Fates, vol. I je sborník čtyř menších dobrodružství pro postavy na 3. až 6. úrovni v OSR hrách. Jedná se o otevřené scénáře vhodné na jedno dvě sezení, s důrazem na nelineární strukturu a kreativitu hráčů, všechny v žánru divné (weird) fantasy“. Seznam dobrodružství: Armagan and the Isle of Splendour: Hráči se vypraví na tropický ostrov, aby zjistili odpověď na odvěkou otázku Co je umění?“ (nebo zemřeli). Minstrel Zantoan of the Bogs: Hráči potkají umělecky založeného poustevníka, který má pozoruhodný plán, jak si rozšířit obecenstvo. Zulbar-Mongo: Najděte slavný sloní hřbitov a okuste ovoce ze Stromu věčných návratů! Puddles and Puddings: Staňte se porotcem soutěže v pečení koláčů v jedné zapadlé vísce. To se přece nemůže pokazit. Fanzin je v angličtině, má 40 stran. “A cornucopia of four short, open-ended adventure outlines leading to lands of pure imagination, this collection should astound and entertain any company of players interested in exotic locales, strange individuals, and a generous helping of satire. Herein, you will journey to a tropical island to answer the eternal question, “What is Art?” (or die trying); confront a reclusive artist with a peculiar scheme to enlarge his audience; find the fabled graveyard of the elephants and partake of the fruits of the Tree of Forever Return; and judge a pie-baking contest in a rural backwater where nothing could possibly go wrong... or could it? Some assembly required!” A 40-page anthology of four mini-modules for 3rd to 6th level characters, Weird Fates offers scenarios with a strong emphasis on player creativity and a non-linear structure. With cover art by Peter Mullen, and illustrations by Graphite Prime, Cameron Hawkey, and Vincentas Saladis, this collection epitomises “weird fantasy” with its outlandish concepts, strange denizens, and grotesque situations. Short, sweet, and high on imagination (in multiple senses), this is a sure pick for GMs who enjoy a little improvisation.

Weird Fates, vol. 1 na imago.cz

zakoupíte na IMAGO.cz (dříve Fantasyobchod.cz)

zbožíWeird Fates, vol. 1

spot_img

Tipy z nákupní galerie

Zboží z filmů a seriálů: Harry Potter, Zaklínač, Hra o trůny, Pán prstenů, Marvel, Hvězdné války, Assassins Creed, World of Warcraft

spot_img

Nejnovější články - magazín ze světa záhad, tajemna a fantasy ...

Šest nejzajímavějších faktů o Gandalfovi, které jste možná nevěděli

Podívejte se na šest nejzajímavějších faktů o Gandalfovi, ikoničtí postavě ze Středozemě J.R.R. Tolkiena. Odkryjte inspiraci pro jeho postavu, jeho pravé jméno, schopnosti, vztah k tabáku, jeho vlastnictví jednoho z Tří prstenů a historii jeho meče. Gandalf je komplexní postava s hlubokou historií a zajímavými detaily.

Jak by vyšla bitva mezi Sauronem a Voldemortem? Srovnávací analýza

Bitva mezi Sauronem a Voldemortem by byla napínavým střetem dvou silných kouzelníků z rozdílných magických světů. Článek analyzuje jejich schopnosti a možné scénáře bitvy, přičemž dochází k závěru, že přestože Voldemort disponuje nesmrtelností, Sauronova výjimečná moc a odolnost by ho pravděpodobně přemohly.

Démoni z pekla

Ve Stvořidlech u Ledče nad Sázavou žil na stráni u lesa líný sedlák. Pověst vypráví, že neobdělával pole a jeho děti neměly co jíst....

Mýtus o zlatém pokladu na Šumavě: Legenda nebo skutečnost?

Mýtus o zlatém pokladu na Šumavě přitahuje generace lidí. Ale je tento příběh jen legendou nebo skutečností? Odpověď možná není tak důležitá, jako cesta za objevením bohatství tohoto kouzelného kraje.