Harry Potter
logo STAR WARS
logo pán prstenů
MARWEL
Game of Thrones
dungeons dragons
Zaklínač
warhammer

Články

spot_img
Home Fantasyobchod Warhammer Fantasy Roleplay Warhammer Fantasy RPG: The Horned Rat Player Journal

Warhammer Fantasy RPG: The Horned Rat Player Journal

SKU: 66726
373 

Warhammer Fantasy RPG: The Horned Rat GM Journal je zápisník a užitečný pomocník pro hráče a hru na hrdiny Warhammer Fantasy RPG. Zápisník má pevné desky z umělé kůže a uvnitř obsahuje záznamové listy pro postavy, místo pro vaše poznámky, tečkované stránky pro diagramy a mapy a mapu města Middenheim pro hráče, kterou mohou doplnit získanými postřehy a údaji. Attention: Calling all skilful sleuths! Urgent: Investigators needed to piece together and uncover the intent of those who would see Middenhiem brought low. Middenheim may be the jewel of the North, but beneath the crowded cobbled street lies labyrinthine tunnels filled with intriguing mysteries, deadly threats, and worse. The Komission of Inquiry into Threats Unknown to Middenheim tasks its skilled agents with complex investigations. With meticulous note-taking and shrewd observations, many mysteries can be solved, and dangers and threats confronted and averted. The Investigators Journal is the perfect accompaniment for players making their way through The Horned Rat. It contains Character Sheets, space for notes, dotted pages for diagrams and maps, and an unmarked map of the City of Middenheim for players to annotate with whatever hints and clues they can glean from the city’s depths. The Investigators Journal is exquisitely designed and printed, casebound with a black faux leather finish anda foiled and debossed cover print. It includes full colour end papers, including a player safe map of Middenheim, 128 pages with a mixture of Character Sheets and notepaper for character background, equipment, and notes on the investigation.

Warhammer Fantasy RPG: The Horned Rat Player Journal na imago.cz

zakoupíte na IMAGO.cz (dříve Fantasyobchod.cz)

zbožíWarhammer Fantasy RPG: The Horned Rat Player Journal

spot_img

Tipy z nákupní galerie

Zboží z filmů a seriálů: Harry Potter, Zaklínač, Hra o trůny, Pán prstenů, Marvel, Hvězdné války, Assassins Creed, World of Warcraft

spot_img

Nejnovější články - magazín ze světa záhad, tajemna a fantasy ...

Blaník: Tajemná hora plná legend a mýtů

Objevte tajemství Bájné hory Blaník: legendy, pověsti a záhady, které obklopují tento výjimečný geografický útvar. Sledujte jeho historii, mystiku a neuvěřitelné příběhy.

Podivné zjevení u Starého Plzence děsí ještě dnes

Šokující setkání! Čtyři chlapci ze Starého Plzence prožili chvíle hrůzy, když v přírodě za městem narazili na obří žlutě zářící postavu. Kdo to byl, odkud pochází a kde se v kraji pod Radyní vzal?

Hlubší význam symboliky v Avatarovi

Film Avatar z roku 2009 je mistrovským dílem nejen po stránce technologického pokroku, ale i díky své hloubce. Obsahuje řadu silných symbolů, jako je strom života představující propojenost všeho živého, bioluminiscenční světlo symbolizující duchovní energii, nebo avatar jako zosobnění transformace a adaptace. Všechny tyto symboly nám nabízejí hlubší pohled na naši vlastní existenci.

Mořské panny nebo kapustňák?

Tajemná mořská panna v Grónsku: V březnu roku 2013 zaznamenala skupina potápěčů záhadné zvuky pod vodou a následně se setkala s neznámým tvorem. Měla tato podivná bytost něco společného s mimozemšťany pozorovanými na souši?