Harry Potter
logo STAR WARS
logo pán prstenů
MARWEL
Game of Thrones
dungeons dragons
Zaklínač
warhammer

Články

spot_img
Home Fantasyobchod Warhammer Fantasy Roleplay Warhammer Fantasy Roleplay: Power Behind The Throne

Warhammer Fantasy Roleplay: Power Behind The Throne

SKU: 66726
842 

Příručka Power Behind The Throne Companion pro hru na hrdiny Warhammer Fantasy Roleplay je revidované a aktualizované vydání (Director s Cut) třetí části jedné z nejlépe hodnocených RPG kampaní, jaké kdy byly napsány: Enemy Within. Příručka je v angličtině. Power Behind the Thone, arguably the best WFRP adventure ever written, carries on from where Death of the Reik left off, taking your brave heroes from Altdorf to the city of Middenheim, a towering city-state in the north of the Empire where trouble brews and a play for power is made. Power Behind the Throne Includes: The next adventure of the Enemy Within campaign: Power Behind the Throne, which is revised and updated by Graeme Davis, legendary WFRP author, and one of the original writers of the campaign. This adventure is significantly expanded, making it the largest adventure so far in the Enemy Within campaign, and an unmissable experience for any roleplaying fan. A wide selection of Grognard Boxes that add entirely new ways to play through the adventures, ensuring even those who have played the Enemy Within campaign before will find Power Behind the Throne fresh new. The Enemy Within is the campaign all roleplayers should play at least once in their lives, making Power Behind the Throne an essential purchase for all gamers.

Warhammer Fantasy Roleplay: Power Behind The Throne na imago.cz

zakoupíte na IMAGO.cz (dříve Fantasyobchod.cz)

zbožíWarhammer Fantasy Roleplay: Power Behind The Throne

spot_img

Tipy z nákupní galerie

Zboží z filmů a seriálů: Harry Potter, Zaklínač, Hra o trůny, Pán prstenů, Marvel, Hvězdné války, Assassins Creed, World of Warcraft

spot_img

Nejnovější články - magazín ze světa záhad, tajemna a fantasy ...

Věznice jménem Křivoklát

Vězeňská cela na konci světa, tak nějak by se dal charakterizovat Křivoklát - původně dřevěný lovecký hrad, jehož první zmínky spadají do roku 1109....

Nejznámější strašidelné domy na světě: Příběhy plné duchů a záhad

Prozkoumejte nejznámější strašidelné domy a zámky na světě, jejich historii a příběhy, které je obklopují. Od Amityville Horror House v New Yorku, přes Winchester Mystery House v Kalifornii, zámek Bran v Rumunsku, až po Myrtles Plantation v Louisianě a zámek Edinburgh ve Skotsku. Každý z nich má svůj jedinečný a strašidelný příběh.

Vývoj postav v Avatarovi: Jak James Cameron přetváří narativní kouzlo sci-fi

James Cameronův "Avatar" představuje výjimečný vývoj postav, který posouvá hranice filmového vyprávění. Tento článek se pokusí analyzovat a diskutovat vývoj postav v tomto mistrovském díle.

Erich von Däniken: Geniální vizionář nebo kontroverzní podvodník?

Erich von Däniken - kontroverzní spisovatel s teoriemi o mimozemském vlivu na historii. Jeho knihy přitahují i kritiky kvůli nedostatečným důkazům. Je považován za průkopníka i komerčního manipulátora, ale jeho vliv na zájem o záhady vesmíru je zřejmý.