Harry Potter
logo STAR WARS
logo pán prstenů
MARWEL
Game of Thrones
dungeons dragons
Zaklínač
warhammer

Články

Home Fantasyobchod Warhammer Fantasy Roleplay Warhammer Fantasy Roleplay: Archives of the Empire Vol 1

Warhammer Fantasy Roleplay: Archives of the Empire Vol 1

SKU: 64917
815 

Rozšířující příručka pro Warhammer Fantasy Roleplay vás zavede na daleký sever Altdorfu, kde budete mít za úkol zkompletovat tajemné archívy. Kniha v anglickém jazyce. Welcome to Archives of the Empire: Volume I. A fascinating and diverse collection of articles on topics that cover the length and breath of the Old World. The first volume focuses on the other species, Dwarfs, Elves and Halflings, whose presence enriches (or enrages) the world of Warhammer Fantasy Roleplay. Volume I details new locations, careers, and NPCs perfect for inclusion in your next WFRP adventure.

Warhammer Fantasy Roleplay: Archives of the Empire Vol 1 na imago.cz

zakoupíte na IMAGO.cz (dříve Fantasyobchod.cz)

zbožíWarhammer Fantasy Roleplay: Archives of the Empire Vol 1

Tipy z nákupní galerie

Zboží z filmů a seriálů: Harry Potter, Zaklínač, Hra o trůny, Pán prstenů, Marvel, Hvězdné války, Assassins Creed, World of Warcraft

Nejnovější články - magazín ze světa záhad, tajemna a fantasy ...

Démoni z pekla

Ve Stvořidlech u Ledče nad Sázavou žil na stráni u lesa líný sedlák. Pověst vypráví, že neobdělával pole a jeho děti neměly co jíst....

Pokémoni: Unikátní fiktivní tvorové se schopnostmi a typy, kteří oslovují fanoušky po celém světě.

Pokémoni jsou fiktivní tvorové s unikátními schopnostmi a typy, kteří žijí vedle lidí v Pokemon světě. Sbírejte, trénujte a bojujte s nimi ve hře, televizi, filmech a dalších médiích.

Blaník: Tajemná hora plná legend a mýtů

Objevte tajemství Bájné hory Blaník: legendy, pověsti a záhady, které obklopují tento výjimečný geografický útvar. Sledujte jeho historii, mystiku a neuvěřitelné příběhy.

Zaklínačský medailon Wild Hunt: Tajemství symbolu, který propojuje realitu a magii

Zaklínačský medailon Wild Hunt je tajemným symbolem, který propojuje reálný svět s magií. S Geraltovými dobrodružstvími se stává klíčem k tajemstvím, která ohromují miliony fanoušků fantasy literatury a her. Přinášíme vám jeho význam v boji čarodějů a Zaklínače.