Harry Potter
logo STAR WARS
logo pán prstenů
MARWEL
Game of Thrones
dungeons dragons
Zaklínač
warhammer

Články

spot_img
Home Fantasyobchod Warhammer AOS: Soulbound Warhammer Age of Sigmar: Soulbound Bestiary

Warhammer Age of Sigmar: Soulbound Bestiary

SKU: 66726
603 

Příručka Warhammer Age of Sigmar Roleplay: Soulbound Bestiary obsahuje více než 180 děsivých protivníků a monster pro hru na hrdiny Warhammer AOS: Soulbound. Příručka je v angličtině. The Mortal Realms are besieged. Packs of savage beasts stalk the wilderness. Parades of disquiet dead stirred by baleful magics haunt the nights, enacting terrible vengeance upon the living. Hordes of Orruks, Grots, and Gargants rampage unchecked, driven by little more than destruction and despoilment for their own amusement. And the innumerable servants of the Ruinous Powers that once brought about the end of the world take root wherever mortals tread. The realms are rocked by never-ending conflict and nowhere is truly safe… The Mortal Realms are filled with countless strange creatures and monstrous beasts. The Warhammer Age of Sigmar Soulbound Bestiary provides a vast collection of these great and terrible foes to use in your Warhammer Age of Sigmar: Soulbound adventures, and gives GMs advice on how best to build exciting encounters with these monstrous and maniacal foes. The Soulbound Bestiary contains: Over 180 terrifying new foes to use in your Soulbound campaign, including some of the most iconic creatures from Warhammer Age of Sigmar - from the reality-warping Tzeentchian Lord of Change, to the merciless Knight of Shrouds, to the awe-inspiring Kraken-eater Mega-Gargant. Gamemaster advice on building exciting and memorable encounters, and how to use Doom to give an extra edge to these conflicts. Detailed descriptions of each creature and faction, including advice on using them in your game, their tactics in combat, and rumours reflecting what the people of the Mortal Realms know of them, some of which may be less than reliable!

Warhammer Age of Sigmar: Soulbound Bestiary na imago.cz

zakoupíte na IMAGO.cz (dříve Fantasyobchod.cz)

zbožíWarhammer Age of Sigmar: Soulbound Bestiary

spot_img

Tipy z nákupní galerie

Zboží z filmů a seriálů: Harry Potter, Zaklínač, Hra o trůny, Pán prstenů, Marvel, Hvězdné války, Assassins Creed, World of Warcraft

spot_img

Nejnovější články - magazín ze světa záhad, tajemna a fantasy ...

Magie ztracená v překladu: Porovnání knih a filmů Harry Potter

Článek porovnává knižní a filmovou sérii Harry Potter a analyzuje, co se ztratilo při překladu z knih na film. Zmiňuje se o rozdílech v charakterovém rozvoji, vynechání dějových linií a komplexnosti kouzelnického světa.

Lidožraví obři – Vraždící monstra nejen české mytologie

Obři lidožrouti v české mytologii a legendách různých kultur. Přečtěte si jejich zajímavé příběhy a zjistěte, jak se stali součástí literárního světa, včetně děl J. R. R. Tolkiena a řeckého eposu Odysea.

Duch zámeckého pána se prohání Chotěboří

V databankách záhadologických společností jsou tisíce záznamů o setkání s duchy zemřelých. Astrální bytosti se v hojné míře vyskytují zejména na hradech a zámcích....

Hvězdy Star Wars: Co dělají herci dnes?

Článek se zaměřuje na hvězdy Star Wars a zjišťuje, co dělají dnes. Zahrnuje takové ikony jako Mark Hamill, Harrison Ford, Carrie Fisher a další. Přečtěte si, jak se jejich kariéry vyvíjejí po roli ve Star Wars.