Harry Potter
logo STAR WARS
logo pán prstenů
MARWEL
Game of Thrones
dungeons dragons
Zaklínač
warhammer

Články

spot_img
Home Fantasyobchod Warhammer 40000 Roleplay Warhammer 40000 Roleplay: Wrath & Glory Redacted Record

Warhammer 40000 Roleplay: Wrath & Glory Redacted Record

SKU: 66726
643 

Warhammer 40000 Roleplay: Wrath & Glory Redacted Record je sbírka článků formou magazínu pro hru na hrdiny z prostředí oblíbeného světa Warhammer 40000, můžete se těšit na spoustu užitečných informací a pravidel pro vaše hraní! Příručka je v angličtině. Explore the space hulks of the Gilead System - huge, drifting masses of ships welded together by gravity and the flames of the Warp, and home to hazard and opportunity in equal measure. Redacted Records I takes Wrath & Glory games away from the relative safety of the Gilead System s planets and out into the depths of the Void to face unimaginable danger. This magazine-style collection of articles uncovers numerous secrets of the Gilead System, opening up new settings and antagonists for players to explore and confront, and new character options to increase Agents chance of surviving these new and perilous situations. Redacted Records includes: Insight into the diverse and terrifying space hulks of the Gilead System, from the Chaos-touched Caveat Emptor to the Genestealer-infested Dominus Vobiscum and the Orkish battleground designated Wrath of Janus. Rules and tables to generate your own space hulk, including areas, occupants, events, and salvage. New Frameworks for Agents from all branches of the Imperium, including the elite Adeptus Astra Telepathica. Dozens of new Talents to enrich your Wrath & Glory games. Reports on the strange Servitor patterns of the Gilead System, including the corrupted butcher-servitors of the Abattoir of the Luminous Emperor. Dossiers on some of the sinister cults of Avachrus and Nethreus, to further imperil your Agents.

Warhammer 40000 Roleplay: Wrath & Glory Redacted Record na imago.cz

zakoupíte na IMAGO.cz (dříve Fantasyobchod.cz)

zbožíWarhammer 40000 Roleplay: Wrath & Glory Redacted Record

spot_img

Tipy z nákupní galerie

Zboží z filmů a seriálů: Harry Potter, Zaklínač, Hra o trůny, Pán prstenů, Marvel, Hvězdné války, Assassins Creed, World of Warcraft

spot_img

Nejnovější články - magazín ze světa záhad, tajemna a fantasy ...

Jak by vypadal každodenní život v Hobitíně: Pohled do hobitské kultury

Prozkoumejte každodenní život v Hobitíně a nahlédněte do hobitské kultury. Objevte, jak stravování, společenský život, řemesla a láska k přírodě utvářejí hobitský způsob života. Pojďme se ponořit do prostých radostí a poklidné existence v tomto idylickém vesnickém prostředí.

Nadbytečná kila zkuste rozchodit

Téma hubnutí a obezity je stále aktuální a mnoho lidí se snaží hubnout pomocí různých zaručených diet, tablet a posiloven. Nicméně v dnešním článku se dozvíte, že hubnutí lze úspěšně docílit i bez těchto věcí. Klíčem k úspěchu je jednoduchá rovnice: příjem energie musí být menší než její výdej.

Duchové mezi námi: Zážitky lidí, kteří viděli duchy

Duchové a paranormální jevy vždy fascinovali lidstvo a vyvolávali mnoho otázek. Tento článek přináší příběhy Lisy, Martina a Catherine, kteří zažili setkání s duchy. Přestože věda neposkytuje odpovědi, tyto osobní zážitky nabízejí pohled do světa plného tajemství a neznámého.

Hobbiti: Mýtické bytosti Středozemě

Hobbiti jsou fascinující bytosti z Tolkienovy Středozemě. Tito malí tvorové, známí pro svá velká chodidla a lásku k pohodlí, jsou plni odvahy a dobrodružství. Přestože jsou poklidní a tiší, hobbiti jako Bilbo a Frodo Pytlík ukázali, že i ti nejmenší mohou mít velký vliv.