Harry Potter
logo STAR WARS
logo pán prstenů
MARWEL
Game of Thrones
dungeons dragons
Zaklínač
warhammer

Články

Home Fantasyobchod Astra Militarum Warhammer 40000: Combat Patrol Astra Militarum

Warhammer 40000: Combat Patrol Astra Militarum

SKU: 64761
2645 

Sada Combat Patrol Astra Militarum obsahuje 28 plastových miniatur a je určena jako základ pro tuto armádu. Sada je v angličtině, miniatury nejsou složené ani nabarvené. Obsah balení: 1x Cadian Command Squad (sestává z 5 miniatur) 20x Cadian Shock Troops 1x Armoured Sentinel (lze sestavit jako Scout Sentinel) 2x Ordnance Teams 1x Cadian Infantry Transfer Sheet (obsahuje 597 transferů)

Warhammer 40000: Combat Patrol Astra Militarum na imago.cz

zakoupíte na IMAGO.cz (dříve Fantasyobchod.cz)

zbožíWarhammer 40000: Combat Patrol Astra Militarum

Tipy z nákupní galerie

Zboží z filmů a seriálů: Harry Potter, Zaklínač, Hra o trůny, Pán prstenů, Marvel, Hvězdné války, Assassins Creed, World of Warcraft

Nejnovější články - magazín ze světa záhad, tajemna a fantasy ...

Thorovo kladivo: Symbol síly, ochrany a nevyčerpatelné životní energie přírody

Thorovo kladivo, nejvýznamnější nordický symbol, ochrání vás před útoky a poskytne mocnou podporu. Zjistěte více o jeho původu a symbolice.

Turínské plátno: Od obrazu Ježíše k vědeckým otázkám

Turínské plátno: Záhadný artefakt s vyobrazením muže zanechává otázky týkající se jeho původu a pravosti. Objevte historii této relikvie a přečtěte si o výsledcích vědeckých studií, které nahlížejí do jeho tajemství.

Blaník: Tajemná hora plná legend a mýtů

Objevte tajemství Bájné hory Blaník: legendy, pověsti a záhady, které obklopují tento výjimečný geografický útvar. Sledujte jeho historii, mystiku a neuvěřitelné příběhy.

Jsme potomky Keltů?

První historické zmínky o Keltech zapadají do řecké literatury a objevují se asi kolem roku 500 před naším letopočtem. Tehdy Keltové obývali rozlehlá území...