Harry Potter
logo STAR WARS
logo pán prstenů
MARWEL
Game of Thrones
dungeons dragons
Zaklínač
warhammer

Články

spot_img
Home Fantasyobchod Fantasy Vazači zhouby

Vazači zhouby

SKU: 66726
244 

Tvůrci videí na téma stolních RPG her Strangers and Dragons, působící na české scéně přes čtyři roky, se rozhodli využít svých letitých zkušeností a vydali knihu zasazenou do světa, ve kterém se jejich dobrodružství odehrává. Kniha vyšla i díky úspěšné kampani na Startovači, kde původní cíle byly překročeny o stovky procent. Kniha je napsaná tak, aby si ji mohl přečíst úplně každý. Ti, co mají nakoukáno hodiny Strangeřího dobrodružství, se mohou těšit na lehké úsměvy ve chvílích, kdy si uvědomí, proč jsou věci ve světě tak, jak je znají, ale nového čtenáře rozhodně nečekají žádné momenty, které bez znalostí projektu nedávají smysl. Autorem knihy je Vojta “Artemian” Hlavenka. Právě jeho schopnost přípravy příběhů je důvodem, proč si projekt Strangers and Dragons vybudoval základy, na kterých teď stojí. Tvořit příběh, který sleduje a baví stovky lidí, není jednoduchý úkol. Artemianovi se to přesto daří a jeho cit pro drama a vyprávění je jedním z pilířů celého projektu! Poznejte čtyři postavy uprostřed války s neznámou nemocí i jejich nelehká rozhodnutí. Coriela, který nechce velet, aby nemusel rozhodovat o životech jiných. Velehlase, přinášejícího nové náboženství do prohnilého systému. Věčnou Jiskru, poslední z andělů, potýkající se s necitlivými rozkazy. Skelena rozhodnutého zachránit nemocné, a to za jakoukoli cenu.

Vazači zhouby na imago.cz

zakoupíte na IMAGO.cz (dříve Fantasyobchod.cz)

zbožíVazači zhouby

z kategorie:,
spot_img

Tipy z nákupní galerie

Zboží z filmů a seriálů: Harry Potter, Zaklínač, Hra o trůny, Pán prstenů, Marvel, Hvězdné války, Assassins Creed, World of Warcraft

spot_img

Nejnovější články - magazín ze světa záhad, tajemna a fantasy ...

Relikvie smrti: tajemný příběh z Harryho Pottera

Odhalte tajemství tří magických předmětů z fiktivního světa Harryho Pottera - Relikvie smrti, a objevte symbol, který spojuje jejich moc v jeden.

Země zasažena: Příběh Tunguzského meteoritu a jeho kosmického ohrožení

Exploze Tunguzského meteoritu v roce 1908: nezapomenutelná připomínka kosmické síly a výzvy ochrany naší planety před vesmírnými hrozbami. 🌌💥

Největší záhady podmořského světa

Podmořský svět skrývá mnoho záhad a tajemství, od legendárního Bermudského trojúhelníku, přes nejhlubší místo na Zemi - Mariánský příkop, až po záhadné podmořské hory a legendu o ztracené Atlantidě. Objasňování těchto tajemství představuje výzvu pro vědce z celého světa.

Trollí kříž: Fascinující amulet s kořeny v severské kultuře

Trollí kříž má své kořeny v severské kultuře a byl považován za ochranný talisman. Tento unikátní amulet vyniká svým specifickým tvarem a symbolikou. Dnes je oblíbeným symbolem pro ty, kdo se zajímají o severskou mytologii, nebo se identifikují s pagánskými a wicca náboženskými tradicemi.