logo STAR WARS
logo pán prstenů

Články

Home Fantasyobchod Xpress Vallejo: Xpress Troll Green

Vallejo: Xpress Troll Green

SKU: 61951
89 

Barvy řady Xpress od značky Vallejo Vám umožní rychle a efetivně nabarvit figurku a přitom dosáhnout perfetního vzhledu. Barva Troll Green má řidší konzistenci a tím figurku perfektně vystínuje ve všech záhybech a skulinách, přesto má dostatek pigmentu pro perfektní krytí. Barvu nanášíme na miniaturu ošetřenou základním sprejem nebo barvou.

Vallejo: Xpress Troll Green na imago.cz

zbožíVallejo: Xpress Troll Green

z kategorie:,

zakoupíte na IMAGO.cz (dříve Fantasyobchod.cz)

Tipy z nákupní galerie

Zboží z filmů a seriálů: Harry Potter, Zaklínač, Hra o trůny, Pán prstenů, Marvel, Hvězdné války, Assassins Creed, World of Warcraft

Nejnovější články - magazín ze světa záhad, tajemna a fantasy ...

Gondorský strom: Symbol naděje a obnovy z Pána prstenů

Gondorský strom, symbol krásy, síly a naděje pro národ Gondoru v knižní a filmové sérii Pán prstenů. Vysazen králem jako přátelství mezi lidmi a elfy. Poškozován, spálen a obnoven jako znak obnovy.

Co se starým chlebem – 5 tipů

Určitě i vám se už stalo, že vám zbyl menší či větší kousek chleba. A možná jste také přmýšleli, jak by se dal ještě...

Nikola Tesla: Tajemný vizionář, jehož práce změnila svět

Nikola Tesla - geniální vynálezce elektromagnetismu, tvůrce střídavého proudu a bezdrátové telegrafie. Jeho práce změnila svět a jeho vizionářské myšlenky inspirovaly generace.

Jsme potomky Keltů?

První historické zmínky o Keltech zapadají do řecké literatury a objevují se asi kolem roku 500 před naším letopočtem. Tehdy Keltové obývali rozlehlá území...