Harry Potter
logo STAR WARS
logo pán prstenů
MARWEL
Game of Thrones
dungeons dragons
Zaklínač
warhammer

Články

spot_img

Válka Květů

SKU: 66726
605 

V deskové hře Válka Květů se stanete čarodějem, který se svými soupeři pěstuje kouzelné rostliny ve společné zahradě. V každém tahu si vyberete jednu z destiček sazenic z ruky a přidáte ji do rostoucí zahrady. Přidanou destičku můžete nechat klíčit a uplatnit tak její dynamickou sílu nebo aktivovat všechny okolní destičky, se kterými sousedí, pro jejich o něco slabší (ale stále velmi skvělou) sílu růstu . Jak se pole rozšiřují, strategicky rozmisťujete své víly, abyste získali kontrolu nad stále větším územím fantastických rostlin. Budou však vaše kouzelnické zahradnické dovednosti stačit? Ovlivňujte růst zahrady, sbírejte magické drahokamy a rozmisťujte zástupy svých věrných víl, abyste odrazili konkurenci a po dokončení zahrady ovládli ta nejcennější pole! Průběh hry: 1. Zasaďte sazenici - Přidejte kouzelnou rostlinku kamkoli k okraji zahrádky! 2. Klíčit, nebo růst? - Použijte silnou schopnost klíčení nově přidané sazenice... nebo slabší schopnosti růstu všech sazenic, které s novou sazenicí sousedí! 3. Ovládněte zahrádku - Mazaně využijte schopnosti rostlin, zaberte svými vílami co nejlepší záhonky a sesbírejte blyštivé drahokamy! Hra obsahuje česká pravidla. Obsah balení: 64 destiček sazenic (kartonových) 8 karet rostlin 8 alternativních karet rostlin 100 víl (dřevěných kostiček) 1 plátěný pytlík 1 figurka čaroděje (dřevěný váleček) 80 žetonů drahokamů (kartonových) 5 přehledových listů 1 česká pravidla 1 pravidla pro sólo hru Odkazy video (česky) pravidla (pdf, česky)

Válka Květů na imago.cz

zakoupíte na IMAGO.cz (dříve Fantasyobchod.cz)

zbožíVálka Květů

spot_img

Tipy z nákupní galerie

Zboží z filmů a seriálů: Harry Potter, Zaklínač, Hra o trůny, Pán prstenů, Marvel, Hvězdné války, Assassins Creed, World of Warcraft

spot_img

Nejnovější články - magazín ze světa záhad, tajemna a fantasy ...

Jeden prsten vládne všem…” – Hrnek s Prstenem moci pro fanoušky Pána prstenů

Síla a moc Pána prstenů v jednom hrnku! Kávový hrnek s Prstenem moci a nápisem v sindarštině je skvělým dárkem pro fanoušky fantasy trilogie. Načerpejte inspiraci každé ráno.

Záhadný mechanismus z Antikythery: Tajemství starověkého řeckého počítače

Záhadný Mechanismus z Antikythery: Historie, technologie a tajemství starověkého řeckého počítače, objeveného v troskách lodi u ostrova Antikythera, který fascinuje vědce a archeology po desetiletí.

Samhain, brána do světa mrtvých

Keltský svátek Samhain je symbolem začátku zimy. Lidé se loučí s bohatstvím přírody a připravují se na chladné měsíce. Je to období plné rituálů, při kterých se komunikuje s duchy a vzpomíná na zesnulé. Samhain se dodnes slaví v různých formách po celém světě. Jedné takové jsme se zúčastnili.

Věznice jménem Křivoklát

Vězeňská cela na konci světa, tak nějak by se dal charakterizovat Křivoklát - původně dřevěný lovecký hrad, jehož první zmínky spadají do roku 1109....