Harry Potter
logo STAR WARS
logo pán prstenů
MARWEL
Game of Thrones
dungeons dragons
Zaklínač
warhammer

Články

spot_img
Home Fantasyobchod Vaesen - Nordic Horror Roleplay Vaesen RPG – A Wicked Secret and Other Mysteries

Vaesen RPG - A Wicked Secret and Other Mysteries

SKU: 66726
726 

Příručka A Wicked Secret and Other Mysteries obsahuje čtyři záhady a dobrodružství pro švédskou hororovou hru na hrdiny Vaesen - RPG. Tato mystéria mohou být hrána samostatně nebo vrámci jedné kampaně. Příručka je v angličtině. If you hear the sound of fleeing birds, snapping branches, and loud footsteps, you shall be its next victim. Pray then that your fate will be swift - for staring into its infernal gaze can plunge even the purest mind into madness. Journey to the Mythic North and investigate four bone-chilling cases that will test your abilities to the fullest. This book contains four standalone mysteries for Vaesen - Nordic Horror Roleplaying, playable on their own or as part of a longer campaign. In these pages you will find: The Silver of the Sea - The death of a preacher leads the characters to the rocky western archipelago, where something strange is afoot on Wrecker Isle A Wicked Secret - Travel to the deep forests of northern Sweden and investigate rumors of a murderous beast in a remote village. What ancient evil lurks there? The Night Show - Welcome to Beautiful Mölle, a city by the sea, known to many as the Heart of Sin - and now also for cold-blooded murder. The Song of the Falling Star - A cursed child, a strange instrument and a desperate aristocrat. Travel to Arensburg on the island of Oesel and discover the horrible truth about what has happened there.

Vaesen RPG - A Wicked Secret and Other Mysteries na imago.cz

zakoupíte na IMAGO.cz (dříve Fantasyobchod.cz)

zbožíVaesen RPG - A Wicked Secret and Other Mysteries

spot_img

Tipy z nákupní galerie

Zboží z filmů a seriálů: Harry Potter, Zaklínač, Hra o trůny, Pán prstenů, Marvel, Hvězdné války, Assassins Creed, World of Warcraft

spot_img

Nejnovější články - magazín ze světa záhad, tajemna a fantasy ...

Časové paradoxy: fascinace a záhady cestování časem

Článek se zabývá konceptem časových paradoxů a cestování časem. Zabývá se hlavními typy paradoxů, jako je "paradox dědečka" a "paradox sebeovlivnění", a diskutuje o možných dopadech těchto paradoxů na naše chápání světa.

Hobbiti: Mýtické bytosti Středozemě

Hobbiti jsou fascinující bytosti z Tolkienovy Středozemě. Tito malí tvorové, známí pro svá velká chodidla a lásku k pohodlí, jsou plni odvahy a dobrodružství. Přestože jsou poklidní a tiší, hobbiti jako Bilbo a Frodo Pytlík ukázali, že i ti nejmenší mohou mít velký vliv.

Krutá Milada z Lichnice

Jednou z historických památek Železných hor je zřícenina hradu Lichnice. Nachází se na skalnatém vrcholu nad městečkem Třemošnice a je obklopena dvěma roklemi. Jako letopočet...

Zářící diadém Roweny z Havraspáru: Náhrdelník pro fanoušky Harryho Pottera!

Odhalte kouzelnickou historii s náhrdelníkem Diadém Roweny z Havraspáru! Zdoben krystaly, tento postříbřený přívěsek je ideálním dárkem pro fanoušky Harryho Pottera.