Harry Potter
logo STAR WARS
logo pán prstenů
MARWEL
Game of Thrones
dungeons dragons
Zaklínač
warhammer

Články

spot_img
Home Fantasyobchod Knihy v angličtině Uncharted: The Official Movie Novelisation

Uncharted: The Official Movie Novelisation

SKU: 66726
228 

Uncharted: The Official Movie Novelisation je anglicky psaná kniha s příběhem podle filmu Uncharted s Tomem Hollandem a Markem Wahlbergem, adaptující bestsellerovou sérii videoher. Kniha je v angličtině. FORTUNE FAVORS THE BOLD Nathan Drake has always been obsessed with treasure, and with the places out there that you can’t find on any map. They aren’t gone, just lost. When Victor “Sully” Sullivan approaches Nate with a clue that could lead them to “the greatest treasure never found,” the two embark on an epic adventure that spans the globe. Together, they must track down the missing fortune…and possibly find Nate’s long-lost brother along the way. Uncharted: The Official Movie Novelization tells the origin story of Nathan Drake, inspired by the best-selling video game series UNCHARTED.

Uncharted: The Official Movie Novelisation na imago.cz

zakoupíte na IMAGO.cz (dříve Fantasyobchod.cz)

zbožíUncharted: The Official Movie Novelisation

spot_img

Tipy z nákupní galerie

Zboží z filmů a seriálů: Harry Potter, Zaklínač, Hra o trůny, Pán prstenů, Marvel, Hvězdné války, Assassins Creed, World of Warcraft

spot_img

Nejnovější články - magazín ze světa záhad, tajemna a fantasy ...

Gandalf versus Saruman: Protichůdné cesty kouzelnictví

Článek se věnuje analýze dvou protikladných přístupů k magii a moci, které představují ikonické postavy Gandalf a Saruman z Pána Prstenů. Ukážeme vám, jak tyto postavy symbolizují cestu pokory a služby, respektive cestu ambicí a korupce.

Záhada Betlémské hvězdy: historické teorie a astronomické hypotézy

Betlémská hvězda, jedno z největších tajemství historie, fascinuje vědce a teology po celá staletí. Seznamte se s různými historickými, astronomickými a teologickými teoriemi, které se snaží objasnit povahu a význam tohoto enigmatického jevu, známého také jako Vánoční hvězda.

Vývoj postav v Avatarovi: Jak James Cameron přetváří narativní kouzlo sci-fi

James Cameronův "Avatar" představuje výjimečný vývoj postav, který posouvá hranice filmového vyprávění. Tento článek se pokusí analyzovat a diskutovat vývoj postav v tomto mistrovském díle.

Průvodce rasami Středozemě: Od elfů po hobity

V úchvatném světě J.R.R. Tolkiena objevujeme nesčetné rasy a druhy bytostí. Tento průvodce vám představí hlavní rasy Středozemě, od elfů až po obyvatele rovněž oblíbené rasy hobitů.