logo STAR WARS
logo pán prstenů

Články

Home Fantasyobchod Dětské kostýmy Tunika Bilbo – béžová

Tunika Bilbo - béžová

SKU: 63048
1. Velikost

146/152

2. Velikost

134/140

3. Velikost

122/128

439 

Jednoduchá dětská tunika béžové barvy inspirována módou ze 16. a 17. století představuje základ fantasy nebo historického kostýmu pro vaše ratolesti. Ať už vaše dítko touží býti Hobitem, panošem či rytířem, v této jednoduché tunice s dlouhým rukávem rozhodně svým kostýmem nezanikne v davu. Mrkněte se na další doplňky a rekvizity a doveďte kostým vašeho dítka k dokonalosti. Jednoduchá dětská tunika byla ušita v naší krejčovské dílně ze 100% bavlny (plátna). Jednoduchou dětskou tuniku nabízíme také v zelené barvě . Více o použitém materiálu se dočtete zde: popis materiálů.

Tunika Bilbo - béžová na imago.cz

zbožíTunika Bilbo - béžová

zakoupíte na IMAGO.cz (dříve Fantasyobchod.cz)

Tipy z nákupní galerie

Zboží z filmů a seriálů: Harry Potter, Zaklínač, Hra o trůny, Pán prstenů, Marvel, Hvězdné války, Assassins Creed, World of Warcraft

Nejnovější články - magazín ze světa záhad, tajemna a fantasy ...

Mimozemšťany z Marsu postihla katastrofa

Snad největší záhadu naší sluneční soustavy v sobě skrývá planeta Mars. Už v roce 1877 vznikla legenda o zelených mužíčcích, kteří sousední rudou planetu...

Jeden prsten vládne všem…” – Hrnek s Prstenem moci pro fanoušky Pána prstenů

Síla a moc Pána prstenů v jednom hrnku! Kávový hrnek s Prstenem moci a nápisem v sindarštině je skvělým dárkem pro fanoušky fantasy trilogie. Načerpejte inspiraci každé ráno.

Kostlivci a další přízraky ožívají na Vyšehradě

Pojďmě se podívat na strašidla a podivné bytosti, které činí Vyšehrad tajemným. Psychotronikové tvrdí, že se pod Vyšehradem nachází tajné a neprobádané prostory. Je tu také sestava kamenů zvaná Čertův sloup. Ta odkazuje na legendu o kanovníkovi, který propadl hazardu. Kolem nedaleko stojící Rotundy sv. Martina se to zas prý po nocích hemží nejrůznějšími přízraky.

Duch syna zachránil stařence život

Článek popisuje příběh paní Magdaleny, která se setkala s duchem svého zemřelého syna a díky němu unikla smrti. Podobné příběhy setkání s duchy blízkých a zemřelých jsou zaznamenány po celém světě a někdy se ukážou jako ochrana před nebezpečím.