Harry Potter
logo STAR WARS
logo pán prstenů
MARWEL
Game of Thrones
dungeons dragons
Zaklínač
warhammer

Články

spot_img
Home Fantasyobchod Herní podložky Tubus na herní podložku Ultimate Guard MatPod

Tubus na herní podložku Ultimate Guard MatPod

SKU: 66726
1. Barva

zelená

2. Barva

černá

3. Barva

modrá

353 

Tento pevný a robustní tubus od společnosti Ultimate Guard je navržen tak, aby pojmul a ochránil všechny herní podložky standartní velikosti. Poskytne rovněž perfektní ochranu pro další srolované tisky, plakáty nebo umělecká díla do šířky 38 cm. Dalšími výhodami tubusu jsou vyskakovací a odnímatelné víčko pro rychlý přístup k obsahu a karabina pro upevnění či zavěšení. Materiál: polypropylen (víčko) / eko PET (tuba) Rozměry: 39,8 x 6,6 x 8,5 cm Voděodolné: Ochrání obsah proti náhodnému vystavení vodě, odolá dešti nebo krátkému ponoření do vody.

Tubus na herní podložku Ultimate Guard MatPod na imago.cz

zakoupíte na IMAGO.cz (dříve Fantasyobchod.cz)

zbožíTubus na herní podložku Ultimate Guard MatPod

spot_img

Tipy z nákupní galerie

Zboží z filmů a seriálů: Harry Potter, Zaklínač, Hra o trůny, Pán prstenů, Marvel, Hvězdné války, Assassins Creed, World of Warcraft

spot_img

Nejnovější články - magazín ze světa záhad, tajemna a fantasy ...

Jak se chovat při setkání s duchy: klid, respekt a otevřená komunikace

Setkání s duchy může být fascinující nebo děsivá zkušenost. V tomto článku najdete doporučení, jak se při takovém setkání chovat, jak navázat komunikaci, a co dělat, pokud se cítíte ohroženi. Klíčové jsou klid, respekt a otevřená komunikace.

Kde bydlí duchové

Nejnovější průzkumy ukazují, že duchové mohou být spojeni s čtyřmi hlavními faktory: problematickými rodinnými vztahy, nesmířenými dušemi zemřelých, nevhodnými místy pro stavbu a spiritistickými praktikami. Tyto faktory mohou vést k jevům, které lidé vnímají jako přítomnost duchů.

Gandalf versus Saruman: Protichůdné cesty kouzelnictví

Článek se věnuje analýze dvou protikladných přístupů k magii a moci, které představují ikonické postavy Gandalf a Saruman z Pána Prstenů. Ukážeme vám, jak tyto postavy symbolizují cestu pokory a služby, respektive cestu ambicí a korupce.

Muže z Písku unesli mimozemšťané

Statisíce, možná milióny lidí na celém světě byly podle průzkumů nejrůznějších organizací uneseny mimozemšťany. V některých případech se tito lidé stali „králíkem“, na němž...