Harry Potter
logo STAR WARS
logo pán prstenů
MARWEL
Game of Thrones
dungeons dragons
Zaklínač
warhammer

Články

spot_img
Home Fantasyobchod Medovina Trnavská medovina z květového medu (Apimed) 0,75 l

Trnavská medovina z květového medu (Apimed) 0,75 l

SKU: 66726
237 

Světově proslavená trnavská medovina z květových medů jemně dochucená výtažky koření a bylin. Při každém doušku Trnavské medoviny pocítíte návrat ke starým hodnotám a tradicím, zmocní se vás slastné vzpomínky na časy minulé. Klidně naskočte na retro kolo a s nostalgií v srdci se projeďte oblíbenými uličkami a tajnými zákoutími. Ať je každý váš den dokonale procítěný a slastnou medovinou políben. Trnavská medovina se vyrábí z nejlepších druhů květového medu tak, aby vynikla její čistá medová chuť a vůně jemně doladěna přírodním extraktem z bylin a koření. Výjimečnost Trnavské medoviny tkví v dokonalé harmonii vybraných druhů květového medu a použitých bylin a koření. Kromě mnohých ocenění Trnavská medovina jako historicky první získala pro Slovenskou republiku zlatou medaili na světové včelařské výstavě APIMONDIA 2005 v Dublinu. Historicky první medovina na světě, která získala zlaté medaile ze dvou největších soutěží APIMONDIA a MAZER CUP. Složení: květový med, voda, extrakt z bylin a koření, konzervant: sorban draselný, antioxidnt: oxid siřičitý. Objem: 0,75 l Obsah alkoholu: cca 13,5% obj. Medoviny prodáváme zákazníkům od 18 let věku!

Trnavská medovina z květového medu (Apimed) 0,75 l na imago.cz

zakoupíte na IMAGO.cz (dříve Fantasyobchod.cz)

zbožíTrnavská medovina z květového medu (Apimed) 0,75 l

z kategorie:,
spot_img

Tipy z nákupní galerie

Zboží z filmů a seriálů: Harry Potter, Zaklínač, Hra o trůny, Pán prstenů, Marvel, Hvězdné války, Assassins Creed, World of Warcraft

spot_img

Nejnovější články - magazín ze světa záhad, tajemna a fantasy ...

Vývoj postav v Avatarovi: Jak James Cameron přetváří narativní kouzlo sci-fi

James Cameronův "Avatar" představuje výjimečný vývoj postav, který posouvá hranice filmového vyprávění. Tento článek se pokusí analyzovat a diskutovat vývoj postav v tomto mistrovském díle.

Zaklínačský medailon Wild Hunt: Tajemství symbolu, který propojuje realitu a magii

Zaklínačský medailon Wild Hunt je tajemným symbolem, který propojuje reálný svět s magií. S Geraltovými dobrodružstvími se stává klíčem k tajemstvím, která ohromují miliony fanoušků fantasy literatury a her. Přinášíme vám jeho význam v boji čarodějů a Zaklínače.

Vyvolávání duchů: Metody, rizika a doporučení pro bezpečnou komunikaci se světem duchů

Článek se zaměřuje na téma vyvolávání duchů a poskytuje informace o různých metodách, rizicích a doporučeních pro ty, kteří se chtějí snažit navázat kontakt se světem duchů. Zároveň upozorňuje na nutnost respektování duchů a dodržování etických zásad.

Země zasažena: Příběh Tunguzského meteoritu a jeho kosmického ohrožení

Exploze Tunguzského meteoritu v roce 1908: nezapomenutelná připomínka kosmické síly a výzvy ochrany naší planety před vesmírnými hrozbami. 🌌💥