Harry Potter
logo STAR WARS
logo pán prstenů
MARWEL
Game of Thrones
dungeons dragons
Zaklínač
warhammer

Články

spot_img
Home Fantasyobchod Knihy v angličtině The World Of Cyberpunk 2077 Deluxe Edition

The World Of Cyberpunk 2077 Deluxe Edition

SKU: 66726
2639 

Deluxe edice knihy The World of Cyberpunk 2077 - bohatě ilustrovaná kniha, kde najdete vše o postavách, zbraních a historii světa videohry Cyberpunk 2077. S touto knihou se v Night City rozhodně neztratíte. Kniha v anglickém jazyce. Deluxe edice obsahuje: Knihu The World of Cyberpunk 2077 mapu Night City ilustrovaný slipcase (obal na knihu) tetovačky se znaky gangů sadu 4 pohlednic s vozidly plakát Johny Silverhand An insightful, captivatingly designed, full-color hardcover that transports readers to the futuristic megalopolis of Night City--the epicenter of the vibrant new action-RPG from CD Projekt Red. Step into the year 2077, a world dotted with dystopian metropoles where violence, oppression, and cyberware implants aren t just common--they re necessary tools to get ahead. Delve into incisive lore to discover how the economic decline of the United States created a crippling dependence on devious corporations and birthed the Free State of California. Explore the various districts, gangs, and history of Night City. Learn all there is to know about the technology of tomorrow and research the cybernetics, weapons, and vehicles of Cyberpunk 2077. Dark Horse Books and CD Projekt Red present The World of Cyberpunk 2077--an extensive examination of the rich lore of Cyberpunk 2077. This intricately assembled tome contains everything you need to know about the history, characters, and world of the long-awaited follow-up from the creators of The Witcher video game series.

The World Of Cyberpunk 2077 Deluxe Edition na imago.cz

zakoupíte na IMAGO.cz (dříve Fantasyobchod.cz)

zbožíThe World Of Cyberpunk 2077 Deluxe Edition

spot_img

Tipy z nákupní galerie

Zboží z filmů a seriálů: Harry Potter, Zaklínač, Hra o trůny, Pán prstenů, Marvel, Hvězdné války, Assassins Creed, World of Warcraft

spot_img

Nejnovější články - magazín ze světa záhad, tajemna a fantasy ...

Zajímavosti z natáčení filmu Avatar

Film Avatar od režiséra Jamese Camerona znamenal významný milník v oblasti filmového průmyslu díky inovativním technologickým a vizuálním prvkům. Objevte snámi zajímavá fakta a zákulisní příběhy z natáčení tohoto revolučního filmu, který ovlivnil moderní kinematografii.

Zářící diadém Roweny z Havraspáru: Náhrdelník pro fanoušky Harryho Pottera!

Odhalte kouzelnickou historii s náhrdelníkem Diadém Roweny z Havraspáru! Zdoben krystaly, tento postříbřený přívěsek je ideálním dárkem pro fanoušky Harryho Pottera.

Thorovo kladivo: Symbol síly, ochrany a nevyčerpatelné životní energie přírody

Thorovo kladivo, nejvýznamnější nordický symbol, ochrání vás před útoky a poskytne mocnou podporu. Zjistěte více o jeho původu a symbolice.

Česnek: Přírodní lék a ochránce proti démonickým bytostem

Česnek je znám7 svými léčivými vlastnostmi, ale málokdo ví, že je také tradiční ochranou proti démonickým bytostem. Tato víra je zakořeněná v mnoha kulturách, počínaje antickým Řeckem až po středověkou Evropu.