Harry Potter
logo STAR WARS
logo pán prstenů
MARWEL
Game of Thrones
dungeons dragons
Zaklínač
warhammer

Články

spot_img
Home Fantasyobchod Kuchařky The Star Trek Cookbook

The Star Trek Cookbook

SKU: 66481
759 

Naučte se připravovat jídla, která jsou jako z jiného světa, s tímto nepostradatelným průvodcem po jídle hvězd! Toto aktualizované vydání kuchařky Star Trek od autora bestsellerů New York Times je ideální pro každého fanouška a přináší zbrusu nové a lahodné recepty, lákavé vizuály a snadno použitelné návody a rady, jak připravit ta nejlepší jídla z budoucnosti. Kniha v anglickém jazyce. Learn how to make meals that are out of this world with this indispensable guide to the food of the stars! Perfect for every fan, this updated edition of The Star Trek Cookbook from the New York Times bestselling author comes with brand-new and delicious recipes, tantalizing visuals, and easy-to-follow instructions and advice to make the best foods from the future. With all-new recipes right beside timeless classics, food stylist and New York Times bestselling author Chelsea Monroe-Cassel s reimagining of The Star Trek Cookbook presents a visual feast along with complete guides on favorite foods from across Star Trek, adapted for easy use in 21st-century kitchens. Themed as a Starfleet-sponsored collection of recipes from across multiple quadrants and cultures, and intended to foster better understanding of different species from a human perspective with its Earth-centric ingredients, this must-have cookbook embraces the best of Star Trek and its core message of hope, acceptance, and exploration in the spirit of gastrodiplomacy.

The Star Trek Cookbook na imago.cz

zakoupíte na IMAGO.cz (dříve Fantasyobchod.cz)

zbožíThe Star Trek Cookbook

spot_img

Tipy z nákupní galerie

Zboží z filmů a seriálů: Harry Potter, Zaklínač, Hra o trůny, Pán prstenů, Marvel, Hvězdné války, Assassins Creed, World of Warcraft

spot_img

Nejnovější články - magazín ze světa záhad, tajemna a fantasy ...

Arizonský záhadný nález: Mutant nebo mimozemšťan?

Zahradní záhada v Arizoně: Muž našel tělo, které připomíná mimozemšťana. Odborníci zkoumají jeho původ a spekulují o zvířecí mutaci. 🌌👽

Česnek: Přírodní lék a ochránce proti démonickým bytostem

Česnek je znám7 svými léčivými vlastnostmi, ale málokdo ví, že je také tradiční ochranou proti démonickým bytostem. Tato víra je zakořeněná v mnoha kulturách, počínaje antickým Řeckem až po středověkou Evropu.

Černá magie a lidské oběti: Pět nejděsivějších magických rituálů v historii

Magie a zejména rituály přitahují lidstvo už po staletí. Některé z nich jsou ale opravdu děsivé. Podívejte se na přehled pěti nejstrašidelnějších magických rituálů, které zahrnují lidské oběti, kanibalismus a satanismus.

Gondorský strom: Symbol naděje a obnovy z Pána prstenů

Gondorský strom, symbol krásy, síly a naděje pro národ Gondoru v knižní a filmové sérii Pán prstenů. Vysazen králem jako přátelství mezi lidmi a elfy. Poškozován, spálen a obnoven jako znak obnovy.