Harry Potter
logo STAR WARS
logo pán prstenů
MARWEL
Game of Thrones
dungeons dragons
Zaklínač
warhammer

Články

spot_img
Home Fantasyobchod The Spy Game The Spy Game: Mission Booklet 1 – Deadly Data

The Spy Game: Mission Booklet 1 - Deadly Data

SKU: 66726
263 

Mission Booklet Deadly Data obsahuje dobrodružství pro hru na hrdiny The Spy Game RPG, vhodné pro 4 až 6 hráčů na 4. až 5. úrovni. Rychlé tříaktové dobrodružství na 24 stranách je vhodné jako proložení mezi delšími náročnějšími misemi nebo jako zahřívací kolo před velkou kampaní. Příručka je v angličtině. Race to a lost agent holding the key the survival of the agency... The wind roars through your shattered windshield as the tires of your smashed car scream, smearing a layer of scalding hot rubber across the blistering asphalt. People dive to safety just as one of the outriders swerves into the passenger side door, causing your vehicle to spew a geyser of electric yellow sparks as your driver side grinds against a concrete wall. Your foot smashes the pedal and a quick swerve gives you back control of the road. The speedometer passes 90 mph and the engine snarls as you gain the lead, your team laying down cover fire while you accelerate towards the helipad 80 feet away. The helicopter’s engine is already running. The target’s on the move. You have seconds to react or they’ll be out of reach forever... Obsah balení: This standalone 24-page adventure for The Spy Game Roleplaying Game, based on the worlds most popular Roleplaying game. It includes three acts of fast-paced spy action is by experienced GMs Eric Campbell and Sam Webb, perfect for four to six 4th-5th level characters.

The Spy Game: Mission Booklet 1 - Deadly Data na imago.cz

zakoupíte na IMAGO.cz (dříve Fantasyobchod.cz)

zbožíThe Spy Game: Mission Booklet 1 - Deadly Data

spot_img

Tipy z nákupní galerie

Zboží z filmů a seriálů: Harry Potter, Zaklínač, Hra o trůny, Pán prstenů, Marvel, Hvězdné války, Assassins Creed, World of Warcraft

spot_img

Nejnovější články - magazín ze světa záhad, tajemna a fantasy ...

Duchové mezi námi: Zážitky lidí, kteří viděli duchy

Duchové a paranormální jevy vždy fascinovali lidstvo a vyvolávali mnoho otázek. Tento článek přináší příběhy Lisy, Martina a Catherine, kteří zažili setkání s duchy. Přestože věda neposkytuje odpovědi, tyto osobní zážitky nabízejí pohled do světa plného tajemství a neznámého.

Tajemství úplňku: Noc plná magických rituálů a mystiky

Dnes večer bude úplněk, který otvírá dveře do světa mystiky a legend. Od pradávna je symbolem inspirace, transformace a duchovního růstu, který si zachovává svůj fascinující význam až do dnešní doby.

Krutá Milada z Lichnice

Jednou z historických památek Železných hor je zřícenina hradu Lichnice. Nachází se na skalnatém vrcholu nad městečkem Třemošnice a je obklopena dvěma roklemi. Jako letopočet...

Biblická Archa úmluvy: Tajná vysílačka pro komunikaci s mimozemskými civilizacemi?

Biblická Archa úmluvy je fascinující starověký artefakt, který mnohé teoretiky inspiroval k neobvyklým hypotézám. Jednou z nich je i teorie, že jde o tajnou vysílačku pro komunikaci s mimozemskou civilizací. Je na tom něco pravdy, nebo patří tato myšlenka do světa science fiction?