Harry Potter
logo STAR WARS
logo pán prstenů
MARWEL
Game of Thrones
dungeons dragons
Zaklínač
warhammer

Články

spot_img

The Punchline

SKU: 66726
392 

The Punchline je příručka pro hru na hrdiny Lamentations of the Flame Princess RPG. Příručka je v angličtině. Life is funny they say. It s full of suffering and misery, confusion and ignorance. The life of those in a small alpine village has suddenly become far more full of those terrible things. Children are missing while tales of black magic and deviltry strike panic into the hearts of parents. If their life is just a miserable joke then it should come as no surprise when you hear THE PUNCHLINE. The Punchline comes to you from Zzarchov Kowolski (Going Through Forbidden Otherworlds, Scenic Dunnsmouth) and and brought to life by the gruesomely beautiful illustrations of Journeyman1029 (Emerald Alley, OSR2). A killer clown filled adventure suitable for low level characters for use with Lamentations of the Flame Princess Weird Fantasy Role-Playing and other traditional role-playing games.

The Punchline na imago.cz

zakoupíte na IMAGO.cz (dříve Fantasyobchod.cz)

zbožíThe Punchline

spot_img

Tipy z nákupní galerie

Zboží z filmů a seriálů: Harry Potter, Zaklínač, Hra o trůny, Pán prstenů, Marvel, Hvězdné války, Assassins Creed, World of Warcraft

spot_img

Nejnovější články - magazín ze světa záhad, tajemna a fantasy ...

Jaké by to bylo být profesorem v Bradavické škole kouzel a čar?

Představte si, že jste profesorem v Bradavické škole kouzel a čar. Máte přístup k nespočetnému množství knih a kouzelnických artefaktů, učíte mladé kouzelníky a čarodějky a jste součástí prestižních řad učitelů. Tato role s sebou přináší také výzvy, neboť svět magie je plný nebezpečí. Vaše mise? Vzdělávat, inspirovat a chránit své studenty.

Na duchy ani farář nestačil

Paranormální události v jihočeském Sepekově: Pan Josef je svědkem záhadných jevů, zjevení mlhavých postav a tajemných hlasů v kuchyni starého domu. Vše zřejmě souvisí s historií místa a požárem, který tu vypukl v roce 1912. V okolí domu byly pozorovány i další záhadné úkazy.

Bílá paní nebo duchové mrtvých?

Snad všechny české hrady a zámky jsou opředeny legendami, v nichž vystupují nejrůznější strašidla, duchové a jiné prapodivné bytosti. Vedle čertů, bezhlavých rytířů, zakletých...

Lidožraví obři – Vraždící monstra nejen české mytologie

Obři lidožrouti v české mytologii a legendách různých kultur. Přečtěte si jejich zajímavé příběhy a zjistěte, jak se stali součástí literárního světa, včetně děl J. R. R. Tolkiena a řeckého eposu Odysea.