Harry Potter
logo STAR WARS
logo pán prstenů
MARWEL
Game of Thrones
dungeons dragons
Zaklínač
warhammer

Články

spot_img
Home Fantasyobchod Sci-fi The Dark City

The Dark City

SKU: 66334
293 

Trůnní svět se zmítá v chaosu, který způsobilo otevření Velké trhliny a selhání Astronomicanu. Třetí kniha ze série Vaults of Terra. The Throneworld is in turmoil, wracked by the opening of the Great Rift and the failure of the Astronomican. Inquisitor Erasmus Crowl, his mind and body ravaged by what he has seen in the Hollow Mountain, is missing, taking with him the clues to the conspiracy that has come to obsess him. Luce Spinoza, his interrogator, must choose whether to seek him out or defend her diminished realm from the many forces that still seek to destroy it. As enemies both inside and outside the Imperium circle for the kill, Spinoza enters a race against time to find the evidence she needs. But with the fate of humanity itself hanging in the balance, she must decide what lengths she is willing to go to in order to uncover the truth.

The Dark City na imago.cz

zakoupíte na IMAGO.cz (dříve Fantasyobchod.cz)

zbožíThe Dark City

z kategorie:,
spot_img

Tipy z nákupní galerie

Zboží z filmů a seriálů: Harry Potter, Zaklínač, Hra o trůny, Pán prstenů, Marvel, Hvězdné války, Assassins Creed, World of Warcraft

spot_img

Nejnovější články - magazín ze světa záhad, tajemna a fantasy ...

Proč trpaslíci odcházejí

Pohádku o Sněhurce a sedmi trpaslících snad není třeba nikomu představovat. Právem patří do klenotnice dětské literatury, neboť odkojila téměř každé dítko. Vypráví o...

Cháron – převozník duší v řecké mytologii

Cháron, významná postava řecké mytologie, je znám jako převozník duší do podsvětí. Jeho role, symbolické zobrazení v umění a literatuře, nás fascinuje již po staletí. Seznamte se s jeho příběhem a významem.

Legenda o Golemovi: Pražský mýtus nebo skutečnost?

Golem, tajemný středověký obr, je jedním z nejvýznamnějších symbolů Prahy. Je spojen s Rabi Loewem, který ho vytvořil k ochraně židovské komunity. Ale je tato legenda založena na skutečnosti nebo je to jen mýtus? Při zkoumání podrobností o této fascinující postavě se pokusíme odpovědět na tuto otázku.

Kostlivci a další přízraky ožívají na Vyšehradě

Pojďmě se podívat na strašidla a podivné bytosti, které činí Vyšehrad tajemným. Psychotronikové tvrdí, že se pod Vyšehradem nachází tajné a neprobádané prostory. Je tu také sestava kamenů zvaná Čertův sloup. Ta odkazuje na legendu o kanovníkovi, který propadl hazardu. Kolem nedaleko stojící Rotundy sv. Martina se to zas prý po nocích hemží nejrůznějšími přízraky.