Harry Potter
logo STAR WARS
logo pán prstenů
MARWEL
Game of Thrones
dungeons dragons
Zaklínač
warhammer

Články

spot_img
Home Fantasyobchod Deskové hry Talisman: Harry Potter (česky)

Talisman: Harry Potter (česky)

SKU: 66726
1662 

Desková hra Talisman: Harry Potter (české vydání) v sobě spojuje postavy a magický svět J. K. Rowlingové s oblíbenou herní řadou Talismanu. Ve hře si můžete zahrát za postavy Fénixova řádu (Harry Potter, Brumbál, Hagrid, McGonagallová) nebo za Smrtijedy (Lucius a Draco Malfoyové, Peter Pettigrew, Bellatrix Lestrangeová). Budete procházet známá místa, bojovat s nepřáteli a nacházet mocné předměty. Cílem hry je získat jednu z Relikvií smrti a dostat se až do Velké síně. Smrtijedi se snaží donést relikvii Voldemortovi, zatímco Fénixův řád ji chce využít, aby mohl s Voldemortem bojovat. Hra obsahuje česká pravidla.

Talisman: Harry Potter (česky) na imago.cz

zakoupíte na IMAGO.cz (dříve Fantasyobchod.cz)

zbožíTalisman: Harry Potter (česky)

spot_img

Tipy z nákupní galerie

Zboží z filmů a seriálů: Harry Potter, Zaklínač, Hra o trůny, Pán prstenů, Marvel, Hvězdné války, Assassins Creed, World of Warcraft

spot_img

Nejnovější články - magazín ze světa záhad, tajemna a fantasy ...

Jak se Sauronova zbraň – Prsten moci – stala nejikoničtějším prvkem fantasy literatury

Prsten moci je jedním z nejvýznamnějších prvků fantasy literatury. Tento artefakt symbolizuje moc, korupci a touhu, a jeho příběh strhává pozornost čtenářů po celém světě. Jak se stal ikonou? Pojďme se na to podívat.

Ulicemi Plzně se potulují duchové

Po celém světě se čas od času objevují svědectví, která popisují setkání člověka s duchy. V databankách záhadologických společností jsou tak stovky případů, v...

Časové paradoxy: fascinace a záhady cestování časem

Článek se zabývá konceptem časových paradoxů a cestování časem. Zabývá se hlavními typy paradoxů, jako je "paradox dědečka" a "paradox sebeovlivnění", a diskutuje o možných dopadech těchto paradoxů na naše chápání světa.

Zářící diadém Roweny z Havraspáru: Náhrdelník pro fanoušky Harryho Pottera!

Odhalte kouzelnickou historii s náhrdelníkem Diadém Roweny z Havraspáru! Zdoben krystaly, tento postříbřený přívěsek je ideálním dárkem pro fanoušky Harryho Pottera.