Harry Potter
logo STAR WARS
logo pán prstenů
MARWEL
Game of Thrones
dungeons dragons
Zaklínač
warhammer

Články

spot_img

Stick On Line

SKU: 66726
1071 

Stick On Line je venkovní hra pro 2 - 4 hráče, ve které připevníte lano a hodem bodově ohodnocené tyčky určíte, kolik si připíšete bodů. Každý z hráčů má dvě barevné a bodově ohodnocené tyčky a snaží se hodem zahrát co nejblíže na střed (ten je za 50 bodů) na cílovou čáru. Vzdálenost od základní čáry závisí zejména na tom, s kým budete hru hrát. Hráči hrají do 300 bodů, kdo jako první hodí 300 bodů vyhrává. Sada je vyrobena z kvalitního tvrdého dřeva, které je navíc ošetřeno lakem, aby hra dlouho vydržela. Kolíky určující cílovou čáru jsou spojené jutovým lanem. Hra obsahuje česká pravidla. Obsah balení: 8 dlouhých tyček (4 různé barvy pro 4 hráče / 4 týmy) 1 cílová čára-lano se dvěma upevňujícími kolíky vak na snadné přenášení a uskladnění hry česká pravidla Velikost tyčky: 52 x 2 x 2 cm. Cílová čára: délka 2 m.

Stick On Line na imago.cz

zakoupíte na IMAGO.cz (dříve Fantasyobchod.cz)

zbožíStick On Line

spot_img

Tipy z nákupní galerie

Zboží z filmů a seriálů: Harry Potter, Zaklínač, Hra o trůny, Pán prstenů, Marvel, Hvězdné války, Assassins Creed, World of Warcraft

spot_img

Nejnovější články - magazín ze světa záhad, tajemna a fantasy ...

Samhain, brána do světa mrtvých

Keltský svátek Samhain je symbolem začátku zimy. Lidé se loučí s bohatstvím přírody a připravují se na chladné měsíce. Je to období plné rituálů, při kterých se komunikuje s duchy a vzpomíná na zesnulé. Samhain se dodnes slaví v různých formách po celém světě. Jedné takové jsme se zúčastnili.

Duch mlynáře rdousil pocestné

V jednom z údolí Vavřineckého potoka stojí malebný mlýn – na první pohled naprosto obyčejné stavení. Přesto je opředeno nejrůznějšími legendami. Podle jedné z...

Nedoceněné postavy v Pánu Prstenů: Kdo zaslouží více pozornosti a proč?

Pán prstenů je svět plný komplexních a fascinujících postav. Některé z nich však často zůstávají v pozadí. Přečtěte si o těch, kteří zaslouží více pozornosti.

Tajemný Olgoj Chorchoj: Smrtící bestie pouště Gobi, nebo pouhý mýtus?

Olgoj Chorchoj, tajemný tvor pouště Gobi, je středem řady legend a pověstí. Někteří ho popisují jako smrtícího červa, který se plazí pískem, jiní tvrdí, že je to jen legenda mongolských starousedlíků.