Harry Potter
logo STAR WARS
logo pán prstenů
MARWEL
Game of Thrones
dungeons dragons
Zaklínač
warhammer

Články

spot_img
Home Fantasyobchod Průvodci Star Wars: The Secrets of the Bounty Hunters

Star Wars: The Secrets of the Bounty Hunters

SKU: 66334
572 

Star Wars: The Secrets of the Bounty Hunters je anglicky psaná kniha pro mladší čtenáře, která vás seznámí se slavnými lovci odměn z universa Star Wars. Uvnitř najdete krásné ilustrace a vlepené skládnky. Kniha je v angličtině. Learn about the Star Wars underworld in this thrilling, fully illustrated children’s book detailing the galaxy’s most infamous bounty hunters, from Boba Fett to Cad Bane! Join wily pirate Hondo Ohnaka to learn about the galaxy’s shadowy underworld in Star Wars: The Secrets of the Bounty Hunters. Young fans will uncover fascinating stories about the most infamous denizens of scum and villainy, all accompanied by incredible artwork and interactive features, such as pop-ups, booklets, and lift-the-flap inserts.

Star Wars: The Secrets of the Bounty Hunters na imago.cz

zakoupíte na IMAGO.cz (dříve Fantasyobchod.cz)

zbožíStar Wars: The Secrets of the Bounty Hunters

spot_img

Tipy z nákupní galerie

Zboží z filmů a seriálů: Harry Potter, Zaklínač, Hra o trůny, Pán prstenů, Marvel, Hvězdné války, Assassins Creed, World of Warcraft

spot_img

Nejnovější články - magazín ze světa záhad, tajemna a fantasy ...

10 fascinujících faktů o filmové sérii Harry Potter, o kterých možná nevíte

Připravte se na cestu za kulisami filmové série Harry Potter - od autorských práv J.K. Rowling, přes skutečné tetování Garyho Oldmana, až po emotivní poslední scénu hlavních herců. Tento článek odhaluje deset fascinujících faktů, které možná ani největší fanoušci neznají.

Zajímavosti z natáčení filmu Avatar

Film Avatar od režiséra Jamese Camerona znamenal významný milník v oblasti filmového průmyslu díky inovativním technologickým a vizuálním prvkům. Objevte snámi zajímavá fakta a zákulisní příběhy z natáčení tohoto revolučního filmu, který ovlivnil moderní kinematografii.

Věštby a proroctví: Pohled do historie a vliv na současnou společnost

Lidé se často obrací k věštění a proroctvím ve snaze získat vhled do budoucnosti. Tento článek zkoumá historii a význam proroctví v lidské kultuře a způsoby, kterými ovlivňuje naše rozhodnutí a postoje.

Hlubší význam symboliky v Avatarovi

Film Avatar z roku 2009 je mistrovským dílem nejen po stránce technologického pokroku, ale i díky své hloubce. Obsahuje řadu silných symbolů, jako je strom života představující propojenost všeho živého, bioluminiscenční světlo symbolizující duchovní energii, nebo avatar jako zosobnění transformace a adaptace. Všechny tyto symboly nám nabízejí hlubší pohled na naši vlastní existenci.