Harry Potter
logo STAR WARS
logo pán prstenů
MARWEL
Game of Thrones
dungeons dragons
Zaklínač
warhammer

Články

Home Fantasyobchod Poškodený obal Star Wars Armada: Super Star Destroyer – poškozený obal

Star Wars Armada: Super Star Destroyer - poškozený obal

SKU: 64917
6379 

Krabice je mírně poničená, model je v pořádku. (viz foto) Super Star Destroyer je rozšiřující sada pro hru Star Wars Armada, které přidává 1x předbarvenou miniaturu cca 61 cm dlouhého bitevního křižníku. Tento ohromující model výrazně posílí imperiální síly a spolu s ním obdržíte 4 jedinečné záznamy plavidla, řadu žetonů a 24 karet vylepšení včetně admirála Pietta císaře Palpatina. Tváří v tvář tomuto Destroyeru se bude každý protivník třást! Rozšíření je v angličtině, k hraní je zapotřebí vlastnit základní sadu.

Star Wars Armada: Super Star Destroyer - poškozený obal na imago.cz

zakoupíte na IMAGO.cz (dříve Fantasyobchod.cz)

zbožíStar Wars Armada: Super Star Destroyer - poškozený obal

Tipy z nákupní galerie

Zboží z filmů a seriálů: Harry Potter, Zaklínač, Hra o trůny, Pán prstenů, Marvel, Hvězdné války, Assassins Creed, World of Warcraft

Nejnovější články - magazín ze světa záhad, tajemna a fantasy ...

Nadbytečná kila zkuste rozchodit

Téma hubnutí a obezity je stále aktuální a mnoho lidí se snaží hubnout pomocí různých zaručených diet, tablet a posiloven. Nicméně v dnešním článku se dozvíte, že hubnutí lze úspěšně docílit i bez těchto věcí. Klíčem k úspěchu je jednoduchá rovnice: příjem energie musí být menší než její výdej.

Zářící diadém Roweny z Havraspáru: Náhrdelník pro fanoušky Harryho Pottera!

Odhalte kouzelnickou historii s náhrdelníkem Diadém Roweny z Havraspáru! Zdoben krystaly, tento postříbřený přívěsek je ideálním dárkem pro fanoušky Harryho Pottera.

Démoni z pekla

Ve Stvořidlech u Ledče nad Sázavou žil na stráni u lesa líný sedlák. Pověst vypráví, že neobdělával pole a jeho děti neměly co jíst....

Duch syna zachránil stařence život

Článek popisuje příběh paní Magdaleny, která se setkala s duchem svého zemřelého syna a díky němu unikla smrti. Podobné příběhy setkání s duchy blízkých a zemřelých jsou zaznamenány po celém světě a někdy se ukážou jako ochrana před nebezpečím.