Harry Potter
logo STAR WARS
logo pán prstenů
MARWEL
Game of Thrones
dungeons dragons
Zaklínač
warhammer

Články

spot_img

Spin Ladder PRO

SKU: 66726
2428 

Ve hře Spin Ladder PRO postavíte žebřík, na který házíte dřevěné kuličky s provázkem, tak aby se chytily na obodovaných úrovních. Hra je kompletně vyrobena z kvalitního kaučukového dřeva (ošetřeného lakem) - včetně dřevěných matek se závitem. Dejte pozor při šroubování, aby matka nepraskla - přeci jenom je to pořád dřevo, které pracuje . Balení hry Spin Ladder je určeno pro 2 hráče nebo týmy. Hra obsahuje česká pravidla. Obsah balení: 1x dřevěný žebřík (lze snadno složit a dobře uskladnit) 2 sady pro 3 koulích (červené, modré barvy) bola pravidla Velikost žebříku: 93 x 65 x 57 cm. Ohodnocené tyče: 54 x 2 cm. Průměr koule: 4,6 cm Délka provázku: 30 cm.

Spin Ladder PRO na imago.cz

zakoupíte na IMAGO.cz (dříve Fantasyobchod.cz)

zbožíSpin Ladder PRO

spot_img

Tipy z nákupní galerie

Zboží z filmů a seriálů: Harry Potter, Zaklínač, Hra o trůny, Pán prstenů, Marvel, Hvězdné války, Assassins Creed, World of Warcraft

spot_img

Nejnovější články - magazín ze světa záhad, tajemna a fantasy ...

Oltréé! – Kooperativní desková hra plná fantasy světa a nebezpečí

Oltréé! je nová kooperativní desková hra plná fantasy světa, příšer a nebezpečí. Vyberte si ze 6 scénářů, zvládněte úkoly a ochraňte svou satrapii. Zážitek pro fanoušky kooperativních her a fantasy světů!

Česnek: Přírodní lék a ochránce proti démonickým bytostem

Česnek je znám7 svými léčivými vlastnostmi, ale málokdo ví, že je také tradiční ochranou proti démonickým bytostem. Tato víra je zakořeněná v mnoha kulturách, počínaje antickým Řeckem až po středověkou Evropu.

Blaník: Tajemná hora plná legend a mýtů

Objevte tajemství Bájné hory Blaník: legendy, pověsti a záhady, které obklopují tento výjimečný geografický útvar. Sledujte jeho historii, mystiku a neuvěřitelné příběhy.

Zajímavosti z natáčení filmu Avatar

Film Avatar od režiséra Jamese Camerona znamenal významný milník v oblasti filmového průmyslu díky inovativním technologickým a vizuálním prvkům. Objevte snámi zajímavá fakta a zákulisní příběhy z natáčení tohoto revolučního filmu, který ovlivnil moderní kinematografii.