Harry Potter
logo STAR WARS
logo pán prstenů
MARWEL
Game of Thrones
dungeons dragons
Zaklínač
warhammer

Články

spot_img
Home Fantasyobchod Venkovní hry Spin Ladder Original

Spin Ladder Original

SKU: 66726
1701 

Spin Ladder Original je dřevěný žebřík, na který se hodem snažíte zamotat dřevěné kuličky - ty jsou spojeny provázkem. Sada je vyrobena z kvalitního kaučukovníkového dřeva, které je navíc ošetřeno lakem, aby hra dlouho vydržela. Balení hry Spin Ladder je určeno pro 2 hráče nebo týmy. Hra obsahuje česká pravidla. Obsah balení: 1x dřevěný žebřík (lze snadno složit a dobře uskladnit) 2 sady pro 3 koulích (červené, modré barvy) bola taška na uskladnění bola pravidla Velikost žebříku: 88 x 59 x 57 cm. Ohodnocené tyče: 57 x 2,2 cm. Průměr koule: 4,6 cm Délka provázku: 30 cm.

Spin Ladder Original na imago.cz

zakoupíte na IMAGO.cz (dříve Fantasyobchod.cz)

zbožíSpin Ladder Original

spot_img

Tipy z nákupní galerie

Zboží z filmů a seriálů: Harry Potter, Zaklínač, Hra o trůny, Pán prstenů, Marvel, Hvězdné války, Assassins Creed, World of Warcraft

spot_img

Nejnovější články - magazín ze světa záhad, tajemna a fantasy ...

Hrdinové a monstra řecké mytologie

Řecká mytologie je pokladnicí fascinujících bytostí. Tito charakterově rozmanití hrdinové a monstra, od odvážného Heraklea po strašlivou Medůzu, tvoří napínavé příběhy plné dobrodružství a hlubokých moralit, které nás fascinují již tisíce let.

Stane se lidstvo otrokem umělé inteligence?

Diskuse o potenciálních důsledcích umělé inteligence se objevují stále častěji. Nejkontroverznější názor je ten, že lidstvo by se mohlo stát otrokem umělé inteligence. Je to ale skutečná hrozba nebo jen dystopická představa?

Vývoj postav v Avatarovi: Jak James Cameron přetváří narativní kouzlo sci-fi

James Cameronův "Avatar" představuje výjimečný vývoj postav, který posouvá hranice filmového vyprávění. Tento článek se pokusí analyzovat a diskutovat vývoj postav v tomto mistrovském díle.

Santa Claus a Krampus: mezi vánočními legendami a mimozemskými tajemstvími

Prozkoumejte hloubku vánočních legend: Odhalujeme skryté spojitosti mezi tradičními postavami jako jsou Santa Claus a Krampus a možnými paralelami v mimozemské mytologii, které přinášejí nový pohled na tyto oblíbené vánoční postavy.