Harry Potter
logo STAR WARS
logo pán prstenů
MARWEL
Game of Thrones
dungeons dragons
Zaklínač
warhammer

Články

spot_img
Home Fantasyobchod Soundtracky seriály a film Soundtrack Venom: Let There Be Carnage (LP)

Soundtrack Venom: Let There Be Carnage (LP)

SKU: 66726
654 

Soundtrack k filmu Venom: Let There Be Carnage podle komiksových příběhů od Marvelu na vinylové desce v limitované edici v barvě translucent red . Hudbu složil Marco Beltrami. Seznam skladeb: St. Estes Reform School (Vinyl Version) Eddie Draws Lucky Slaughterhouse Postcard From the Edge No Touching! Lethal Rejection Carnage Unleashed The Great Escape He Did Not Taste Good Turn on the Charm Unholy Matrimony Pt. 1 Unholy Matrimony Pt. 2 Venom and Blues Venom s Suite Tooth Brock and Roll

Soundtrack Venom: Let There Be Carnage (LP) na imago.cz

zakoupíte na IMAGO.cz (dříve Fantasyobchod.cz)

zbožíSoundtrack Venom: Let There Be Carnage (LP)

spot_img

Tipy z nákupní galerie

Zboží z filmů a seriálů: Harry Potter, Zaklínač, Hra o trůny, Pán prstenů, Marvel, Hvězdné války, Assassins Creed, World of Warcraft

spot_img

Nejnovější články - magazín ze světa záhad, tajemna a fantasy ...

Hobbiti: Mýtické bytosti Středozemě

Hobbiti jsou fascinující bytosti z Tolkienovy Středozemě. Tito malí tvorové, známí pro svá velká chodidla a lásku k pohodlí, jsou plni odvahy a dobrodružství. Přestože jsou poklidní a tiší, hobbiti jako Bilbo a Frodo Pytlík ukázali, že i ti nejmenší mohou mít velký vliv.

Brumbálovo tajemství: Odhalení záhad nejvýznamnějšího kouzelníka světa Harryho Pottera

Albus Brumbál, nejvýznamnější kouzelník ze světa Harryho Pottera, je obklopen řadou tajemství. Jaká jsou a jak ovlivnila jeho život i příběh mladého kouzelníka, se dočtete v tomto článku.

Časové paradoxy: fascinace a záhady cestování časem

Článek se zabývá konceptem časových paradoxů a cestování časem. Zabývá se hlavními typy paradoxů, jako je "paradox dědečka" a "paradox sebeovlivnění", a diskutuje o možných dopadech těchto paradoxů na naše chápání světa.

Magie ztracená v překladu: Porovnání knih a filmů Harry Potter

Článek porovnává knižní a filmovou sérii Harry Potter a analyzuje, co se ztratilo při překladu z knih na film. Zmiňuje se o rozdílech v charakterovém rozvoji, vynechání dějových linií a komplexnosti kouzelnického světa.