Harry Potter
logo STAR WARS
logo pán prstenů
MARWEL
Game of Thrones
dungeons dragons
Zaklínač
warhammer

Články

spot_img
Home Fantasyobchod Soundtracky seriály a film Soundtrack Batman Forever (2 LP Blue & Silver)

Soundtrack Batman Forever (2 LP Blue & Silver)

SKU: 66726
746 

Soundtrack k filmu Batman Forever podle komiksů od DC Comics na 2 vinylových deskách. Seznam skladeb: 1. U2 - Hold Me Thrill Me Kiss Me [04:46] 2. PJ Harvey - One Time Too Many [02:52] 3. Brandy - Where Are You Now? [03:57] 4. Seal - Kiss from a Rose [03:38] 5. Massive Attack (with Tracey Thorn) - The Hunter Gets Captured by the Game [04:06] 6. Eddi Reader - Nobody Lives Without Love [05:05] 7. Mazzy Star - Tell Me Now [04:17] 8. The Offspring - Smash It Up [03:26] 9. Nick Cave - There Is a Light [04:23] 10. Method Man - The Riddler [03:33] 11. Michael Hutchence - The Passenger [04:37] 12. The Devlins - Crossing the River [04:45] 13. Sunny Day Real Estate - 8 [05:27] 14. The Flaming Lips - Bad Days [04:39]

Soundtrack Batman Forever (2 LP Blue & Silver) na imago.cz

zakoupíte na IMAGO.cz (dříve Fantasyobchod.cz)

zbožíSoundtrack Batman Forever (2 LP Blue & Silver)

spot_img

Tipy z nákupní galerie

Zboží z filmů a seriálů: Harry Potter, Zaklínač, Hra o trůny, Pán prstenů, Marvel, Hvězdné války, Assassins Creed, World of Warcraft

spot_img

Nejnovější články - magazín ze světa záhad, tajemna a fantasy ...

Duchové mezi námi: Zážitky lidí, kteří viděli duchy

Duchové a paranormální jevy vždy fascinovali lidstvo a vyvolávali mnoho otázek. Tento článek přináší příběhy Lisy, Martina a Catherine, kteří zažili setkání s duchy. Přestože věda neposkytuje odpovědi, tyto osobní zážitky nabízejí pohled do světa plného tajemství a neznámého.

Trollí kříž: Fascinující amulet s kořeny v severské kultuře

Trollí kříž má své kořeny v severské kultuře a byl považován za ochranný talisman. Tento unikátní amulet vyniká svým specifickým tvarem a symbolikou. Dnes je oblíbeným symbolem pro ty, kdo se zajímají o severskou mytologii, nebo se identifikují s pagánskými a wicca náboženskými tradicemi.

Jeden prsten vládne všem…” – Hrnek s Prstenem moci pro fanoušky Pána prstenů

Síla a moc Pána prstenů v jednom hrnku! Kávový hrnek s Prstenem moci a nápisem v sindarštině je skvělým dárkem pro fanoušky fantasy trilogie. Načerpejte inspiraci každé ráno.

Jsme potomky mimozemšťanů? Fascinující teorie panspermie a její argumenty

Teorie panspermie naznačuje mimozemský původ lidstva, přičemž článek zkoumá rychlý vývoj života na Zemi a unikátní aspekty lidské DNA. Tato hypotéza vyvolává zajímavé otázky o našem původu a podněcuje debatu o našem místě ve vesmíru a jedinečnosti lidského druhu.