Harry Potter
logo STAR WARS
logo pán prstenů
MARWEL
Game of Thrones
dungeons dragons
Zaklínač
warhammer

Články

spot_img

Shadow of the Giants

SKU: 66726
212 

Shadow of the Giants je anglicky psaný gamebook, 20. v pořadí oblíbené série Fighting Fantasy. Kniha je v angličtině. PART STORY, PART GAME - PURE ADVENTURE! “A new way of telling stories and in many ways the birth of modern gaming, these books captured the imaginations of a generation of kids – it’s great to think that a new generation are going to be similarly captivated” bestselling author Charlie Higson When an ancient artifact is discovered inside Firetop Mountain, its evil magic unleashes terrifying Iron Giants upon the world. In a race against time, YOU must find the only person who knows how to defeat them. Where does he live? Will he help? Will YOU survive? ABOUT THE SERIES The multi-million copy globally bestselling choose-your-own-adventure series is repackaged and reignited for a brand new generation of children. All you need is a dice and you can choose which way the story goes Be careful - the main character can die at any point! 20 million copies sold worldwide in 32 languages Perfect for kids who love gaming A great way to encourage children away from gaming on screens and get them back into reading books!

Shadow of the Giants na imago.cz

zakoupíte na IMAGO.cz (dříve Fantasyobchod.cz)

zbožíShadow of the Giants

spot_img

Tipy z nákupní galerie

Zboží z filmů a seriálů: Harry Potter, Zaklínač, Hra o trůny, Pán prstenů, Marvel, Hvězdné války, Assassins Creed, World of Warcraft

spot_img

Nejnovější články - magazín ze světa záhad, tajemna a fantasy ...

Jak se chovat při setkání s duchy: klid, respekt a otevřená komunikace

Setkání s duchy může být fascinující nebo děsivá zkušenost. V tomto článku najdete doporučení, jak se při takovém setkání chovat, jak navázat komunikaci, a co dělat, pokud se cítíte ohroženi. Klíčové jsou klid, respekt a otevřená komunikace.

Legenda o Golemovi: Pražský mýtus nebo skutečnost?

Golem, tajemný středověký obr, je jedním z nejvýznamnějších symbolů Prahy. Je spojen s Rabi Loewem, který ho vytvořil k ochraně židovské komunity. Ale je tato legenda založena na skutečnosti nebo je to jen mýtus? Při zkoumání podrobností o této fascinující postavě se pokusíme odpovědět na tuto otázku.

Nejznámější strašidelné domy na světě: Příběhy plné duchů a záhad

Prozkoumejte nejznámější strašidelné domy a zámky na světě, jejich historii a příběhy, které je obklopují. Od Amityville Horror House v New Yorku, přes Winchester Mystery House v Kalifornii, zámek Bran v Rumunsku, až po Myrtles Plantation v Louisianě a zámek Edinburgh ve Skotsku. Každý z nich má svůj jedinečný a strašidelný příběh.

Faustův dům v Praze: Místo plné tajemství a záhad

Faustův dům v Praze je fascinující a tajemné místo plné záhad, které se skrývají za jeho zdmi. Tento historický dům, pojmenovaný po legendární postavě Dr. Fausta, byl domovem mnoha významných osobností včetně alchymistů, lékařů a vědců. Příběhy a legendy, které se o něm vyprávějí, přitahují návštěvníky z celého světa.