logo STAR WARS
logo pán prstenů

Články

Home Fantasyobchod Zelený čaj Sencha Shizuoka Kakegawa

Sencha Shizuoka Kakegawa

SKU: 61951
119 

Skvělá Sencha hledáte-li dobrý poměr ceny a kvality. Sorta není zcela vytříděná (obsahuje tedy i stonky, které známe například z čaje Kukicha). Nálev je chuťově vyvážený, mírně svíravý, plný a obecně velmi svěží. Tip na přípravu 70°C 1 minuta 7g na 0,25l V jakém balení vám %jmeno_caje_h1% dorazí? Přečtěte si více o tom, jak balíme čaje.

Sencha Shizuoka Kakegawa na imago.cz

zbožíSencha Shizuoka Kakegawa

zakoupíte na IMAGO.cz (dříve Fantasyobchod.cz)

Tipy z nákupní galerie

Zboží z filmů a seriálů: Harry Potter, Zaklínač, Hra o trůny, Pán prstenů, Marvel, Hvězdné války, Assassins Creed, World of Warcraft

Nejnovější články - magazín ze světa záhad, tajemna a fantasy ...

Ostrov panenek v Mexiku: Záhadná a děsivá turistická atrakce plná visících panenek!

Isla de las Muñecas neboli Ostrov panenek je záhadnou a děsivou turistickou atrakcí v Mexiku, která je plná stovek visících panenek. Legenda praví, že tyto panenky zavěsil farmář, aby uklidnil ducha utopené dívky, což z návštěvy ostrova dělá velmi strašidelný zážitek.

Nikola Tesla: Tajemný vizionář, jehož práce změnila svět

Nikola Tesla - geniální vynálezce elektromagnetismu, tvůrce střídavého proudu a bezdrátové telegrafie. Jeho práce změnila svět a jeho vizionářské myšlenky inspirovaly generace.

Samhain, brána do světa mrtvých

V novopohanském druidském roce bychom našli čtyři důležité svátky -Samhain, Beltane, Oimelc a Lughnasadh. Tím nejdůležitějším byl Samhain. Znamenal začátek zimní poloviny keltského roku....

Kombucha: Kvašený čaj s mnoha zdravotními výhodami

Kombucha je kvašený čaj, který má mnoho zdravotních výhod, jako posílení imunity a trávení. Má skvělou chuť a může být alternativou k nezdravým nápojům.