Harry Potter
logo STAR WARS
logo pán prstenů
MARWEL
Game of Thrones
dungeons dragons
Zaklínač
warhammer

Články

spot_img

Scythe: Invaze z dálek

SKU: 66726
707 

Zatímco ve východní Evropě říše vznikají a zanikají, dvě frakce ze vzdálených částí světa - Albion a Togawa - se rozhodly vyslat své vyslance... Invaders from Afar je rozšíření pro deskovou válečnou hru Scythe, která se odehrává v alternativní realitě neklidné Evropy okolo roku 1920. K základní sadě hry Scythe a k tomuto rozšíření u nás můžete zakoupit rovněž tento šikovný insert na herní komponenty. Pravidla i hra jsou kompletně v češtině Obsah balení: 10 miniatur (5 od každé frakce) 62 dřevěných žetonů 2 podložky frakcí 2 podložky pro nové hráče 6 Automa karet 1 plastová vložka navržená tak, aby se vešla do rozšiřujícího boxu nebo do originální krabice Scythe 2 kartonové žetony nahrazující schopnosti Wayfare a Meander při hře 6 až 7 hráčů pravidla 7 kartonových mincí ($ 50) Rozměr karet: 57 x 89 (6 karet)

Scythe: Invaze z dálek na imago.cz

zakoupíte na IMAGO.cz (dříve Fantasyobchod.cz)

zbožíScythe: Invaze z dálek

spot_img

Tipy z nákupní galerie

Zboží z filmů a seriálů: Harry Potter, Zaklínač, Hra o trůny, Pán prstenů, Marvel, Hvězdné války, Assassins Creed, World of Warcraft

spot_img

Nejnovější články - magazín ze světa záhad, tajemna a fantasy ...

Jeden prsten vládne všem…” – Hrnek s Prstenem moci pro fanoušky Pána prstenů

Síla a moc Pána prstenů v jednom hrnku! Kávový hrnek s Prstenem moci a nápisem v sindarštině je skvělým dárkem pro fanoušky fantasy trilogie. Načerpejte inspiraci každé ráno.

Kostely nebo energetická centra

Tajemství Stonehenge a Newgrange, starodávných megalitických staveb, které jsou centrem legend a historie. Jak využívaly sluneční a zemskou energii, k čemu sloužily a jaký byl jejich účel?

Glum: Komplexní analýza charakteru

Glum je jednou z nejvýznamnějších postav v Tolkienově fantasy literatuře. Jeho komplexní charakter umožňuje čtenářům se ztotožnit s jeho vývojem. Je to skřet, jehož neustálý vnitřní boj mezi dobrem a zlem je fascinující a nezapomenutelný.

Erich von Däniken: Geniální vizionář nebo kontroverzní podvodník?

Erich von Däniken - kontroverzní spisovatel s teoriemi o mimozemském vlivu na historii. Jeho knihy přitahují i kritiky kvůli nedostatečným důkazům. Je považován za průkopníka i komerčního manipulátora, ale jeho vliv na zájem o záhady vesmíru je zřejmý.