Harry Potter
logo STAR WARS
logo pán prstenů
MARWEL
Game of Thrones
dungeons dragons
Zaklínač
warhammer

Články

spot_img
Home Fantasyobchod Raritní sci-fi RPG Scum and Villainy RPG

Scum and Villainy RPG

SKU: 66726
710 

Scum and Villainy RPG je příručka pro hru na hrdiny ze sci-fi prostředí vesmírného podsvětí a pašeráků. Příručka je v angličtině. Unwise deals. Blaster fights. High adventure among the stars. Scum and Villainy is a Forged in the Dark game about a spaceship crew trying to make ends meet under the Iron fisted rule of the Galactic Hegemony. Work with the members of your crew to thrive despite powerful criminal syndicates, warring noble families, dangerous aliens, and strange mystics. Explore the ruins of lost civilizations for fun and profit. Can your motley crew hold it together long enough to strike it big and insure your fame across the sector? Scum and Villainy is a stand-alone RPG based on the Forged in the Dark game engine (Blades in the Dark). In this book, you’ll find: A clear gameplay structure that puts the focus on the criminal undertakings of the crew. A session of play consists of a job followed by recovery, downtime projects, and advancement. Ship “character sheets” that allow for XP spends, upgrades, and leveling up alongside your characters. Crew advancement opportunities to reflect the change from a ragtag group barely flying in the black to a reputed crew that has built a name across the sector. Forged in the Dark tools to help keep the focus on the action of the job rather than the extensive planning needed to make it happen. Character and ship types to help create a unique and interesting crew at light speed. May your ship fly true, and may your blasters never jam.

Scum and Villainy RPG na imago.cz

zakoupíte na IMAGO.cz (dříve Fantasyobchod.cz)

zbožíScum and Villainy RPG

spot_img

Tipy z nákupní galerie

Zboží z filmů a seriálů: Harry Potter, Zaklínač, Hra o trůny, Pán prstenů, Marvel, Hvězdné války, Assassins Creed, World of Warcraft

spot_img

Nejnovější články - magazín ze světa záhad, tajemna a fantasy ...

Jsme potomky Keltů?

První historické zmínky o Keltech zapadají do řecké literatury a objevují se asi kolem roku 500 před naším letopočtem. Tehdy Keltové obývali rozlehlá území...

Duchové a nevysvětlitelné jevy: Paranormální zážitky v českých hradech a zámcích

Navštívit historické hrady a zámky může být více než jen cestou do minulosti. Některé z nich jsou známé svými děsivými příběhy a paranormálními jevy. Nevysvětlitelné zvuky, stíny a dokonce i fyzické doteky jsou často spojovány s hradem Houska, zámkem Český Šternberk nebo hradem Pernštejn.

Vývoj postav v Avatarovi: Jak James Cameron přetváří narativní kouzlo sci-fi

James Cameronův "Avatar" představuje výjimečný vývoj postav, který posouvá hranice filmového vyprávění. Tento článek se pokusí analyzovat a diskutovat vývoj postav v tomto mistrovském díle.

Pombero: Zlověstné únosy a sexuální násilí v srdci jihoamerických legend

V jihoamerickém folklóru existuje postava známá jako Goblin Pombero, která vyvolává jak hrůzu, tak fascinaci. Tato tajemná bytost je v mnoha pověstech spojována s různými příběhy. Ačkoliv se jedná o lidový mýtus, příběhy o Pomberovi jsou hluboce zakotveny v kultuře Jižní Ameriky.